Leatherman İçin Tavsiye?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan taiga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,726
Ynt: Leatherman İçin Tavsiye?

serhantek' Alıntı:
pekı o zahan size tecrübelerınıze dayanarak bır soru:smiley: günlük hayatımda genelde masa basında çalısan yanı sahayla ısı olmayan bırım..soda açmak elma armut kesmek yada kumandanın vıdasını sıkmak tek aktıvıtelerım:smiley::smiley: buanlamda bana ne önerırsınız gerber clutch almıstın hıç ısıme yaramadı bıçağı çok yetersızdı
ama yınede ınsanın yanında ıse yarayabılecek umulmadık süprızlere karsı kullanabıleceğı bır aletın olmasını ıstıyor bu güven verıyor bana ne önerırsınız saygılarımla

Bence 2,5 milyonluk kaşığı çatalı bıçağı olan jandarma çakısı işinizi görür

Etiketler

Leatherman Wave, yanımdan ayırmam. 10 seneden fazla oluyor Beypazarı, Karaşar, Eğriovada alabalık avı sırasında yerde bulmuştum ve o gün balık avı çok keyifli geçmişti. ;D Eski modeller biraz tehlikeliydi, kaparken çok dikkatli olmak gerekirdi ama çok sağlam malzemelerdi. Bende 2 adet çok az kullanılmış 25 senelik eski model var ama yenilere göre ağır ve dediğim gibi parmak düşmanı. Eskiden (30 sene önce) başka marka yoktu Swiss çakı, Leatherman tamirci çakısı, Buck av bıçağı . Kampçılığı şimdi yapmak lazım, malzeme bolluğu var, kardeşler iyice detaya girmiş tavsiye üzerine bıçak seçıyorlar vayyy be!

hatta o buldugunuz leathermanın sahıbı bendım dıye:smiley: bır uyenın heran cıkıvermesı ıstenbıle deıl :smiley:) evet forumun guzellıgı bunlar

saygıdeğer üstadlarım şuan yanımda buck nobleman carbon çakı taşıyorum bıçak siyah kaplama ama karbon olması aklımı bulandırdı siz değerli üstadlarıma sorum bu bıçak paslanır mı sıyah kaplaması olduğu için anlıyamıyorum resim yüklemeyi bılmediğim için gösteremıyorum kusuruma bakmayın şimdiden teşekkür ederim saygılarımla efendım..

sayın ihsan yıldız beyefendi zoro nun 20 liralık jandarma çakısı almasını söyleyip ti ye alıp dalga geçiyosunuz lakin herkesin maddi durumu kendine göredir bunu unutmayın....

selamlar arkadaşlar sizlere sorum leatherman wave almak isteyen bır arkadasım var ben yurtdışından aldım lakin kendisi yurtiçinden almak istiyor çeşitli sitelerde araştırmalar yaptık meydan av türkiye distburotörü o yüzden ona daha fazla yoğunluk verdik lakin askeri av ürünleri diye bir site var orası ile meydan av arasında 60 milyon oynuyor anlamıs değılım niye bu fark öteki orjinal mi değil yoksa bu pahalı mı simdiden tesekkürler saygılarımla efendim

internette uygun fiyata bulabilirsiniz çok fahiş bir fiyat farkı olmadıktan sonra aldığınız ürün orjinal olacaktır...

ortalama 8 senedir leathermanin wave modelini kullanmaktayım tavsiye ederim 100 dolar gibi bir fiyata almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Değerli arkadaşlarım uzun uğraşlar sonucu karar verip hata sizlere ecel terleri döktürüp :smiley: leatherman wave mi aldım..Lakin siz değerli üstadlarıma soruk kılıfı ile çakı bıçak taşımak gerçekten zor ve şehir yaşantısındada çok dikkat çekip kaba duruyor insanların tuhaf bakışlarına maruz kalıyoruz..bununla ilgili olarak tool umu sadece klıpsi dısarıda olacak şekilde pontolunumun bel içime sokmaya karar verdim lakin klıpsı yok wingman diye bir modelde var leatherman wave klıps nasıl takabılırım..şimdiden teşekkür ve saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR