Maden Deresi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,137
Ynt: Maden Deresi

Güzel bir kamp olmuş, biz gidemeyenlere fotoğraf ve yazılarıyla yapılan paylaşımlarla bu güzellikleri aktaran başta Levent bey olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkürler...

Etiketler

arı' Alıntı:
Güzel bir kamp olmuş, biz gidemeyenlere fotoğraf ve yazılarıyla yapılan paylaşımlarla bu güzellikleri aktaran başta Levent bey olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkürler...

teşekkürler, görüşmek dileğiyle,selamlar

Destan06' Alıntı:
Çok güzel olmuş paylaşım için teşekkürler. Biz de bitirdiğimizde katılırız inşallah.

az kaldı, mutlu son yakın, selamlar

ahi25' Alıntı:
arkadaslar bunlari gordukce imreniyorum inanin. turkiye ye gelip boylebir etkinlige katilmayi cok istiyorum. galiba benim geldigim tarihlerde boyle bir etkinligin olamiyacagini anladigimda da cok uzuluyorum.

herzaman boyle kalin saglicakla kalin.

saygilar.

belli olmaz şansa bir etkinlik yakalayabilirsiniz,
hiç bir şey olmazsa bile Maltepe de kamp yaparız,
geliş tarihiniz bellimi?

kenanyama' Alıntı:
Arkadaşlar
Gecikmemden dolayı özür diliyorum.
Özel nedenlerden dolayı siteyi ziyaret edemedim.
Bendeki fotoları ekliyorum.
Levent Bey'e vesile oluğu için bir daha teşekkürler.
Kenan YAMA

Kenan resimler için biz teşekkür ederiz, selamlar

şado' Alıntı:
Kampın en küçüğü torunum Sare ilk kampını maden deresinde yaptı

Sare çok tatlı bebek, Allah sağlıklı uzun ömür versin, selamlar

fsirin' Alıntı:
Bu fotoğrafı daha çok seveceksin. :smiley:

Ferhat ver gazı :smiley:

KağanÖner' Alıntı:
harika fotoğraflar.
görülecek listesine sayenızde ekledım
saygılar..

biz beğendik, kısmetse sonbaharda bir kez daha gitmeyi hedefliyoruz

berkcantp' Alıntı:
Maden Deresi,
Seçilmiş güzel bir doğa ortamı, katılan arkadaşların keyif almaları sevindirici,

Doğanın kucağında ki bu etkinliğe katılan arkadaşlarımı kutlarım.

teşekkürler İlhan ağbi, bayadır bir araya gelemedik, özledik sizleri, Firdevs ablama çok selam

Dün gece rüyamda gördüm, Mayıstosböcüsü Bülent, Buralpdi Levent' çay servisi yapıyordu :D
Uyanınca etrafımda rüyamı anlattığım yakınlarım,"böyle bir şeyi anca rüyanda görürsün" dediler :D :D :D
Şaka bir yana uzakta olmaktan dolayı yine böyle harika bir etkinliğe katılamadıııkkk...
O güveç ne güzeldi kim bilir :eek:
Levent bize de bir bardak çay doldururdu, Ferhat da gece mehtabı izletirdi...
Elimizdekinin kıymetini bilmek çok önemli.
Paylaşımınız için teşekkür ederim :smiley:

drares' Alıntı:
Dün gece rüyamda gördüm, Mayıstosböcüsü Bülent, Buralpdi Levent' çay servisi yapıyordu :D
Uyanınca etrafımda rüyamı anlattığım yakınlarım,"böyle bir şeyi anca rüyanda görürsün" dediler :D :D :D
Şaka bir yana uzakta olmaktan dolayı yine böyle harika bir etkinliğe katılamadıııkkk...
O güveç ne güzeldi kim bilir :eek:
Levent bize de bir bardak çay doldururdu, Ferhat da gece mehtabı izletirdi...
Elimizdekinin kıymetini bilmek çok önemli.
Paylaşımınız için teşekkür ederim :smiley:

inan bana Haşmet hocam bu Bülent efsunlu(eşi'de bu tezimi destekliyor :D),
inatla çay vermeyeceğim derken yine dayanamadık, çok mahsun bakıyordu ;D
işin kötüsü millet kameralarla hazır bekliyormuş,
görüşmek üzere, selamlar :smiley:

aslan28' Alıntı:
Ramazan gelmeden bir org.daha olurmu acaba bu bölgede yada gene maden deresinde?

bizler 29 Ekim'de tekrar gelelim diye konuştuk ama gerçekleşirmi bilemem, daha çok zaman var,
belki başka arkadaşlar gelebilir gezenbiliri takip edin gelecek olan arkadaş başlık açabilir,
selamlar

buralpdi' Alıntı:
bizler 29 Ekim'de tekrar gelelim diye konuştuk ama gerçekleşirmi bilemem, daha çok zaman var,
belki başka arkadaşlar gelebilir gezenbiliri takip edin gelecek olan arkadaş başlık açabilir,
selamlar
Levent abi gezenbilir mesai saatim :smiley: sabah 08.00 akşam 18.00 olarak devam ediyor hafta içleri
İnşallah yakın zamanda bir başlık olurda bende katılırım olmadı 29 ekim için gün sayalım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR