Maltepe Buluşmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 368,296
Ynt: Maltepe Buluşmaları

atiladi' Alıntı:
Tencerede tencerede. ;D
Geçen seneki fazla hızlı mayalanıp keskin olmuştu. Bakalım bu sene nasıl olacak mayalanamayıp çöpe döktüklerim de olmuştu, garantisi yok yani. :-[
Geçen seneki buluşmanın linki http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=76645.msg1224815#msg1224815

Etiketler

Afiyet olsun arkadaşlar,

Ne mutlu sizlere hadin dendimi bir ortam oluşuyo,şimdiden bol sohbetler dileriz,

Her kese sevgi ve saygılarımızla Tunay & Tugay

Teşekkürler,keşke yakın olsanızda hepberaber olabilsek,yolunuz bu taraflara düştüğünüzde tekrar biraraya geliriz.

Bu sabah ortopedi doktoruna gittim...Düztaban'mıyım diye kontrol ettirmeye :D Arkadaş fitil 23 aralıkta ateşleniyor,dönüyor dolaşıyor 26 aralıkta benim çok önceden programlanmış aile toplantısı ile çakışıyor... :mad: Bidaha ki sefere diyecem de ,benim için bidahaki sefer bu düztabanlıkla hiç olmayacakmış gibi görünüyor,oysaki maltepe burnumuzun dibi....sağlık olsun birkez daha,dostlarımızın mutluluğu bizi mutlu eder.

2013 yılının son buluşmasını Salih Abinin mekanında yaptık.

Katılanlara ve Salih Abiye çok teşekkür ediyoruz. :smiley:

PC267535

PC267536

Siz dua edin ki Yiğidom tek eliyle yapmış.İki eliyle birde havada göstererek de yapabilirdi.Yerim onun o tombiş ellerini.

Bunun üzerine bir Temel fıkrası iyi gider. ;D

Temel, minibüse binmek icin işaret etmiş.
Şoförde ellerini havaya kaldirip, tüm parmaklarını oynatarak, çok kalabalık demiş.
Temel de baş parmağını, işaret ve orta parmağının arasına sokmuş.
Bunu gören şoför çok kızmış ve Minibüsü durdurup aşağıya inmiş;
-Sen ne kadar terbiyesiz adamsın!
demiş.
Temel de;
-Asıl sen ne kadar terbiyesiz adamsın demiş, bana elinle böyle böyle yaptın.
demiş
Şoför;
-Ben sana kalabalık dedim.
deyince Temel de:
-Eeee ben de beni araya sıkıştır dedum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR