Motorsiklet ile Kamp için Çadır ve Çanta Önerileriniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan exRage Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,211
Ynt: Motorsiklet ile Kamp için Çadır ve Çanta Önerileriniz?

Ben aradaki bağlantıyı kuramadım ???
Motosiklet ile gezecekseniz bir sırt çantasına ne için ihtiyacınız var ki? Çantayı sırtınıza asıp motor kullanmayı düşünmüyorsunuz sanırım :eek:.Motosiklet arkasına bağlamak için de fazla uzunlar.En ideali şişko bir spor çanta alıp onu arka kısma lastiklerle sabitlemek; veya motosiklet için üretilmiş özel çantalar da var tabiki.

Etiketler

sinan-izmir' Alıntı:
Ben aradaki bağlantıyı kuramadım ???
Motosiklet ile gezecekseniz bir sırt çantasına ne için ihtiyacınız var ki? Çantayı sırtınıza asıp motor kullanmayı düşünmüyorsunuz sanırım :eek:.Motosiklet arkasına bağlamak için de fazla uzunlar.En ideali şişko bir spor çanta alıp onu arka kısma lastiklerle sabitlemek; veya motosiklet için üretilmiş özel çantalar da var tabiki.

Ben çok gördüm 80 litrelik çanta ile dolaşan gezgin motorcu valla. İlk başta bana da ters gelmişti ama oluyormuş demek. TEM'de gördüm tabi İzmit'e giderken.

Ohzman' Alıntı:
Ben çok gördüm 80 litrelik çanta ile dolaşan gezgin motorcu valla. İlk başta bana da ters gelmişti ama oluyormuş demek. TEM'de gördüm tabi İzmit'e giderken.

Görmek mümkün olabilir tabi ama bir de o adama sormak lazım nasıl o işe bulaştığını :D Ben de uzun süredir ve uzun süreli motosikletli seyahatlere çıkıyorum; ne kendim kullanıyorum nede kullananı gördüm.İlk başta ben de denedim sırt çantası işini -80 litrelik bir çantam var benim de- ve kullanışsız olduğunu gördüm.Ki zaten o kadar para vereceğiniz sırt çantasını bungeelerle motorun arkasına takıp sökmek çantaya hasar veriyor.Sonuçta tavsiye etmem.

Selimpusat önerilerin için teşekkürler.

Sinan'ın söylediğine gelince Ohzman'ın dediği gibi bana da mantıksız geliyordu 80 LT bir çantayı motora takıp gezmek. Ama nihayetinde motordan ineceğimiz zamanlarda olacak. Gezemek görmek istediğimiz yerler. Oralarda dolaşırken o çantanın ne kadar faydalı olacağını anlayacağımızı düşünüyorum. Sonuçta birçok özel eşyayı koyabileceğiz. Ayrıca arkadaşım yurt dışı seyahatlar yaptığı için düşünüyor çantayı.

Merhaba

konunun uzmanı arkadaşlar genel donanım için tavsiyede bulunmuşlar

bence yanınızda muhakkak dörtde bir oranında binek otomobil iç lastiği ve bu iç lastiği kesebilecek bir adet makas olsun

biraz el becerisi ve düğüm bilgisi ile bu malzemeyi kullanarak her türlü contadan pratik bağlantı elemanlarına kadar çok çeşitli malzeme üretebilirsiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,105
Kaydolan Son Üyemiz
kmete35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR