Muğla Civarında ki Off Roadçılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Baki Ö. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 229
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,135
Ynt: Muğla Civarında ki Off Roadçılar

mertkabul' Alıntı:
bncede 10-11 arası otogar veya heykel önün de toplanalım yılanlı olabilir- göktepe olabilir birde bi yer aklıma geldi karabörtlen geyik kanyonu ama kar var mı garanti veremem =)
geyik kanyonunda kar yok ;)

Etiketler

arkadaşlar kesin bir tarih koyamadığımız ve ilk buluşma olması açısından yeterli sayıya ulaşamadığımız için yarınki geziyi iptal ettik. bazı arkadaslarımızın sömestri tatiline gitmesi dolayısıyla sömestri bitimindeki pazar gününe yani 2 şubata buluşmayı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. amaç ilk tanışmamızda olabildiğince kalabalık olarak bir gezi düzenlemek.

2 şubatta muğla merkezde yeni otogarın önünde saat 8-9 civarı buluşup alışverişimizi otogarın hemen yanındaki carrefourdan yapıp zaman kaybetmeden yola cıkabiliriz. güzergah fikirleri olanlar buradan paylaşabilirler. spontane olsun o an karar verelim diye düşünenler için buluştuğumuz günde de güzergah belirleyebiliriz. saygılar selamlar

Önceki tek gittiğim gezilerden kareler

IMG 1688

basrail' Alıntı:
arkadaşlar kesin bir tarih koyamadığımız ve ilk buluşma olması açısından yeterli sayıya ulaşamadığımız için yarınki geziyi iptal ettik. bazı arkadaslarımızın sömestri tatiline gitmesi dolayısıyla sömestri bitimindeki pazar gününe yani 2 şubata buluşmayı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. amaç ilk tanışmamızda olabildiğince kalabalık olarak bir gezi düzenlemek.

2 şubatta muğla merkezde yeni otogarın önünde saat 8-9 civarı buluşup alışverişimizi otogarın hemen yanındaki carrefourdan yapıp zaman kaybetmeden yola cıkabiliriz. güzergah fikirleri olanlar buradan paylaşabilirler. spontane olsun o an karar verelim diye düşünenler için buluştuğumuz günde de güzergah belirleyebiliriz. saygılar selamlar
büyük bir ihtimal yarın hava yamurlu :smiley: belirlenen tarih gayet iyi belki o zaman havalar açık olur.... ;) en kısa zamanda buluşmak dileği ile :smiley:

gezi iptal olunca bende akyaka turnalı akbük gezisi yaptım,hava tam istediğim gibiydi,inşallah belirlediğimiz tarihte buluşuruz,birde bu buluşmada eş ve çocuklar olucak mı ailecek piknik tarzımı olucak,yoksa tamamen offroad amaçlımı olucak onuda belirleyelim.bir karede benden olsun

Fotoraf01751

murat arkadaşımız yanlış yazmış gezimiz cumartesi veya pazar olacak 4ünde veya 5inde her ikisi de olacak hem dağları gezeceğiz hemde bize hitap yerde mangal tarzı bir şey yaparız derim irtibata geçelim kesin olarak bu sefer yeterli sayıya ulaşalım. herkesin fikrini alalım...

O zamana izinden dönmüş olacam 4 veya 5 şubat bana uyar, ailelerle gelinirse daha iyi olacağını düşünüyorum çoluk çocuk kar görmüş olur, gittiğimiz yerde kar olmasada ailemizede bir değişiklik olur.

haşmet' Alıntı:
gezi iptal olunca bende akyaka turnalı akbük gezisi yaptım,hava tam istediğim gibiydi,inşallah belirlediğimiz tarihte buluşuruz,birde bu buluşmada eş ve çocuklar olucak mı ailecek piknik tarzımı olucak,yoksa tamamen offroad amaçlımı olucak onuda belirleyelim.bir karede benden olsun

haşmet abibu arabayı hep sanayide görüyorum ne işle meşgulsünüz acaba

yok bir şey yapmadım babam ile ava gittim 4*4 kıymete bindi o ben dağa ben gidecem diyor ben ben gidecem diyorum o daha ağır basıyor bu sefer zincir takarak yine göktepeye gittim

mertkabul' Alıntı:
yok bir şey yapmadım babam ile ava gittim 4*4 kıymete bindi o ben dağa ben gidecem diyor ben ben gidecem diyorum o daha ağır basıyor bu sefer zincir takarak yine göktepeye gittim
;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,159
Kaydolan Son Üyemiz
Fatih avcı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR