Nikon D90 Kullanma Klavuzu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan berksito Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,340

Etiketler

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu

ben şimdilik d80 in türkçesini buldum onunla idare ediyorum oldukça benzer menüleri dene istersen

Şahsen bende d80 veya d90 almaya yakınım böyle bir girişimde bulunmadan önce mümkünse türkçe kullanım kitapçığını okumak daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum.
Bu konuda ömer berk saraç beyfendiden yardım istiyorum ;)

eğer maddi olarak sorun olmayacaksa d90 dan şaşmayın bi sürü ekstra özelliği var cmos sensörü yüksek isolarda çok başarılı toz temizleme özelliği daha büyük lcd ekranı live wiev özelliği ve hd video kaydı bunlardan bikaçı 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunun spot fiyatları 1300 dolar civarı...

Musti merhaba ya bigün görüşelim şu bizim makinayı bana biraz anlatsana :smiley: bende iki aydır kullanıyorum ama hiç bi özelliğini bilmiyorum makinanın

teşekkür ediyorum. öncelik olarak belirlediğim fiyat aralığında bulur isem d90 ı almaya çalışacağım aksi takdirde d80 diye düşünüyorum.

Rigor kesinlikle al d90'ı derim fotoğrafçılar tarafından fotoğraf makinasında video kameramı olur diye eleştirelse de iyi bi özellik diye düşünüyorum ve kullanışlı, video çekiminin görüntü kalitesi de çok yüksek

evet bence de neden olmasın hd kalitesinde üstelik ben kullanıyorum ama elde çekimde titreme oluyor hem makinanın ağırlığı hem video modunda af nin çalışmaması yüzünden el ile odak yapmak biraz titretiyo tripod kullanırsanız o sorunda olmaz.. spot olarak 1300 dolar civarı bulunuyo hatta 1250 bile fiyat gördüm... izmirdeyim ben ercan istersen görüşürüz tabi sohbet etmiş oluruz hem çekim yaparız

En yakın zamanda İstanbul'a bekleriz musti, İzmir'den tezzmertek filan geliyo takıl onlara bigün.

d90 türkçe kılavuzunu istanbul hayyamdan bi arkadaş aracılığıyla aldım 15 lira fotokopi halinde ama oldukça güzel yapılmış ve ciltlenmiş sizde oradan edinebilirsiniz

hayyama gidersen bikaç fiyat sorar mısın benim??? için nikon 70-300 vr lens ve 50 mm 1.8d lens fiyatı...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR