Nissan Navara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,909

NİSSAN NAVARA ARACIMA ÖN TAMPON KORUMA BARI YAPTIRMAK İSTİYORUM.BANA YARDIMCI OLACAK TÜM GEZENBİLİR

• Kullanılan toplam oy
    16
Ynt: Nissan Navara

teşekkürler beendiğinize sevindim

normalde bagal altında duruyor stepne
baya altta ve sökmek problem

Etiketler

bsayil' Alıntı:
teşekkürler beendiğinize sevindim

normalde bagal altında duruyor stepne
baya altta ve sökmek problem

cevap için teşekkürler. normalde sahibinden'deki ilanlarda navaraya baktığımda kasada hiç stepne görünmüyordu, sizin aracı görene kadar düşünmemiştim stepnesi normalde nerde diye ;D

ben özellikle aldırdım yukarıya çamur ve kumda pek kullanışlı olmuyor
abilerimizin tavsiyesi

Aracınızı güle güle kullanın, arazi performansını denedinizmi? Bende 4*4 bir pikap almayı düşünüyorum daha doğrusu Navara 4*4 LE ile Mitsubishi L200 Magnum 4*4 arasında gidip geliyorum. Hangisine karar vereceğimi burada ki arkadaşların kullanım tecrübelerine göre yapmayı planlıyorum. Arazi ve yol performanslarınızı sizden bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Mutlu ve güzel geziler.

SNOB' Alıntı:
Aracınızı güle güle kullanın, arazi performansını denedinizmi? Bende 4*4 bir pikap almayı düşünüyorum daha doğrusu Navara 4*4 LE ile Mitsubishi L200 Magnum 4*4 arasında gidip geliyorum. Hangisine karar vereceğimi burada ki arkadaşların kullanım tecrübelerine göre yapmayı planlıyorum. Arazi ve yol performanslarınızı sizden bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Mutlu ve güzel geziler.

Merhabalar
l200 alma niyetinde ve kararlılığındaydım ama b sınıftaki en konforlu araç b olduğu için tercih ettim ...

Aracı hazır edeli daha 10 gün oldu ve kum toprak ve kısmen de çamurda denedim beklediğimden gayette iyi ve başarılıydı
tabii yaptığım değişiklikleri okumuşsunuzdur yukarda herhalde
bir adana seyahatim oldu asfaltta memnun kaldım daha önceki aracım 2001 cherokı 4,7 ile karşılaştırmadan bunu söylüyorum size

bu kısa süredeki izlenimim gayette başarılı henüz kar ve buz tecrübesi edemedim ama sanırım ordada sınıfı geçer

umarım yardımcı olabilmişimidir... herzaman yardıma hazırım mail adresim barbarossayil@asdembeach.com.tr

iyi akşamlar

bsayil' Alıntı:
Merhabalar
l200 alma niyetinde ve kararlılığındaydım ama b sınıftaki en konforlu araç b olduğu için tercih ettim ...

Aracı hazır edeli daha 10 gün oldu ve kum toprak ve kısmen de çamurda denedim beklediğimden gayette iyi ve başarılıydı
tabii yaptığım değişiklikleri okumuşsunuzdur yukarda herhalde
bir adana seyahatim oldu asfaltta memnun kaldım daha önceki aracım 2001 cherokı 4,7 ile karşılaştırmadan bunu söylüyorum size

bu kısa süredeki izlenimim gayette başarılı henüz kar ve buz tecrübesi edemedim ama sanırım ordada sınıfı geçer

umarım yardımcı olabilmişimidir... herzaman yardıma hazırım mail adresim barbarossayil@asdembeach.com.tr

iyi akşamlar
Teşekkür ederim ilginize, e-mail adresinizi msn adresime ekledim, yardımlarınızı bekliyorum. Araç konfor bakımından benim de favorim, hem görünüş hem hem heybetiyle hayalini kurduğum ve almak için bayağı niyetlendiğim bir araçtı, ama burada arazi kabiliyeti yönünden L200 öneriyorlar ve bir de araka koltuklar dik olduğundan uzun yolda arkada oturanlar sıkıntı çekerler diye düşünüyorum. Bir arkadaşıma da L200 aldık bir hafta önce 4*2 2009 model onunla kuru havada geçen Cumartesi deneme yaptık bayağı iyi bir performans sergiledi özellikle asfatta beni çok tatmin etti. Çok rahat ve konforlu sürüş sağlıyor,ses alması bayağı iyi. Bakalım hayırlısı.

SNOB' Alıntı:
Teşekkür ederim ilginize, e-mail adresinizi msn adresime ekledim, yardımlarınızı bekliyorum. Araç konfor bakımından benim de favorim, hem görünüş hem hem heybetiyle hayalini kurduğum ve almak için bayağı niyetlendiğim bir araçtı, ama burada arazi kabiliyeti yönünden L200 öneriyorlar ve bir de araka koltuklar dik olduğundan uzun yolda arkada oturanlar sıkıntı çekerler diye düşünüyorum. Bir arkadaşıma da L200 aldık bir hafta önce 4*2 2009 model onunla kuru havada geçen Cumartesi deneme yaptık bayağı iyi bir performans sergiledi özellikle asfatta beni çok tatmin etti. Çok rahat ve konforlu sürüş sağlıyor,ses alması bayağı iyi. Bakalım hayırlısı.

arka koltukda hiç oturmadım oğlum var 13 yaşında yaşına görede iridir ve adana seyahatinide 5 kişi yaptık pek şikayetçi olan olmadı ama l200 ün arka koltuğu daha rahattır ...

ancak arazi kabiliyeti açısından ben gayette memnunum bunu belirteyim özellikle şu aralar denemek için her yere dalıyorum gayette iyi ben navara yıda test etmenizi tavsiye ederim

evet bayağı bi takılmıştım hemde mercedes alt yapısı ile üretilen sağlam yapılı bir araç ancak görüntüdeki karizma eksikliği beni uzaklaştırdı.....

Selam;
Navaran çok güzel olmuş. Mutlu kullan. Bende Navara alıyorum, bayiye gelmesini bekliyorum. Benim öğrenmek istedigim bilgiler konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Ben yükseltme kiti ve flanş kullanmadan altındaki janta 285/65R 17 veya 275/65R 17 lastiklerini takmayı düşünüyorum. Sürtme yapar mı? Yurt dışında gördügüm navaralara 285/70R 17 lastik kullanmışlar ve arazi kabiliyetleride çok güzeldi.

merhaba şimdiden hayırlı olsun
yükseltme yapmadan kesinlikle sürtme yapar bikere bunu sakın atlama
ikincisi yükseltme yapmadan arazide pek performanslı olmuyor devamlı altını çarpıyor
arka ağırlık ve yükseltme şart aldıktan sonra sana bir bir tarif edebilirim
sürekli test halindeyim ama şu anki yüksekliği bile biraz arttırmak istiyorum açıkçası tekrar hayırlı olsun

Barbaros bey;
Cevap vermeniz büyük incelik teşekkür ederim. Lastiklerin taban genişliginde iç kısımda yanlara veya helezonlara sürtme yapabilrmi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR