Orucunu Kraliçe II. Elizabeth'in Kuğusu ile Açınca, 2 Ay Hapis Yattı!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,363
Ynt: Orucunu Kraliçe II. Elizabeth'in Kuğusu ile Açınca, 2 Ay Hapis Yattı!

queensland' Alıntı:
Her neyse arkadaşlar sonuçta adam orucu tutmuş sonra güzelce kuğu yakalayıp yemiş o ülkede gereken cezayı da almış ne diyebiliriz artık afiyet olsundan başka hatta yarasın :smiley:..

crocodile hunter' Alıntı:
şimdi adam kuğuyu yemesı ıcın en azından 3 saat zamana ihtıyacı var tam ezan vaktıne kuğuyu yetiştirdiyse
bu demek oluyorki adam zevk için yapmış olayı çünkü 3 saat için de yakından bı yerden yıyıcek bulabılırdı
ama ezana kadar bısey bulamadıysa cok haklı yanı olay oruz değil adam aç hayat ta kalmak zorundaysan
adam bıle yersın :smiley:

Her ikinizede katılıyorum işin özü ve özeti yazdıklarınızda..

Etiketler
Ynt: Orucunu Kraliçe II. Elizabeth'in Kuğusu ile Açınca, 2 Ay Hapis Yattı!

bu hikayeyi daha öğrenmiş olsaydım s.n kraliçe sultanahmet camii ni ziyarete geldiğinde ona oldukça kibar bir şekilde şunu sormak isterdim
s.n kraliçe siz öyle kendi halinde aciz bir kuğunun hakkını arar ve bedeli olarak cezasını infaz ederken siz veya sizin nesliniz olanlar yine kıtasında kendi halinde aciz bir halde yaşamakta olan afrikalı kardeşlerimizi ( KUNTE KİNTELERİ ) kökler dizisini izleyenler bilir neden onları yerlerinden yurtlarından ettiler anaları yavrularından neden ayrı düşürdünüz yoksa kuntakinteler siyah kuğular beyaz olmasından kaynaklanan komik bir sebebten mi , yok yok hayır siz bunun cezasını dünyada ödeyemesiniz çünkü bunun bedeli dünyada ödenmez.
s.n kraliçem boynuzlu koçun boynuzsuz koyundan hakkını alacağı günde görüşmek üzere by by

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR