"Şaşkın" şöhret yolunda ilerliyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hsbasar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,582

hsbasar

Zirve
Yer
Ankara
Sevgili Ferhat Alpözen bayramda arayıp vosvos ile ilgili bir projesi olduğunu söyleyince çok heyecanlandım. Ne zaman yaparız deyince, ilk hafta sonu dedim ve geçen cumartesi çekimleri yaptık. Montaj işlemlerini bu sabah tamamlayarak bana gönderdi, hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Senaryomuzun konusu, evinden çıkıp doğaya giden adam

http://www.youtube.com/watch?v=EQx6iQtyrFM

Etiketler
Ynt: "Şaşkın" şöhret yolunda ilerliyor

Çekimler çok iyi müzik seçimi de ama keşke biraz hafiften motor sesi olsaydı... Bir de arkadaş emniyet kemerini takaydı daha iyi olabilirdi ;D

Motor sesi orjinal senaryoda vardı ama müziğe uyum sağlamadığı için koymadık.
Emniyet kemerini sadece bir sahnede kamera düşer korkusundan unutmuşum, o da kameranın bagaj kapağının üzerinde olduğu sahne. Normalde kemersiz teker döndürmem ;D

tebrikler çok güzel bi kısafilm olmuş mesleğiniz nedir acaba

Sedat bey ellerinize saglık..film çok güzel olmuş...

sadece hangi makina ile çektiniz..merak ettim...

Sedat bey film güzel olmuş ama bir dahaki filmde lütfen benim çaydanlıklara bir şans verin

[attachment=1]

24003 399320064888 722789888 3724638 7640507 n

tamam .şimdi izledim..profesyonel bir çalışma olmuş..tebrikler.önce yazıldığı gibi arada hiç değilse kalkışlarda motor sesi duysaydık mükemmel olurdu..çekimler harika...çok net.göz alıcı...

Sedat kardeş merhaba görüntü alamadık ama harika bir şey olduğu arkadaşların yorumlarından belli

Arkadaşlar ilginize teşekkür ediyorum. Film şimdilik bu kadar, devam projemiz yok. ;)

Çekimlerde kullanılan makina Canon EOS 5D Mark II

Ben Jeofizikçiyim, araç sahibi olarak figüranlık yaptım sadece. Çekimler Ferhat Alpözen tarafından yapıldı. Ferhat beyin fotoğrafları için : http://www.ferhatalpozen.com.tr/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR