Satılık 1993 Defender 130 HCPU

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ncmsrn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,700
Ynt: Satılık 1993 Defender 130 HCPU

Birde Puma veya TD5 motor olacak bunda...
Üstünede linklerdeki gibi yapacan...
Sonra Tüm Türkiye'yi gececen...

Etiketler

Land Rover Defender 130 2.8 Tdi

Our demo truck - Camelbac with low doors and bespoke drawer system, Hannibal full length rack and tent combination, 2.8 powertorque tdi and more. This 1994 130 has been refurbished - upgraded to suit expedition or commerical applications. We can supply and build new or used, Ideal Canada Import, Left Hand Drive Conversion P.O.A

Mileage:

Price: £29,995

Nene a 130 1

Nene b 130 2

Nene c 130 4

Nene d 130 8

Uzun süre satılmayınca satmaktan vazgeçtim.
Yavas yavas toplamaya başlayacağım inşallah.

belki de en güzeli olmuş:smiley:
insallah burun kıvıranlar dudak kıvırır:smiley:
çok güzel araç, tam hayalımdeki ama benim için biraz daha zaman var.. hayırlısı olsun..

Hilux u toplamaya çalıştığım için aynı anda her iki aracada bütçe ayıramama sıkıntısı içindeyim.
Bu nedenle tekrar satıştadır.
15,500 tl olarak günceldir.

merhaba hocam...

14.000 TL bütçe ayırabiliyorum aracınıza, düşünürseniz özelden görüşelim...

orm@ntik' Alıntı:
merhaba hocam...

14.000 TL bütçe ayırabiliyorum aracınıza, düşünürseniz özelden görüşelim...

Arada çok bişey kalmadı.
Ortada buluşabiliriz sanırım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR