Satılık Defender Arayanlar Buraya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sertem41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 163
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,876
Ynt: Satılık Defender Arayanlar Buraya

tahaozak' Alıntı:
Gerçekten anlamıyorum şimdiye kadar nasıl satılmadı, senin aracın sadece koltukları yeter. Demekki bazıları boş konuşyor, defender alcam şöyle yapacam böyle yapacam.... Al abi gül gibi araba. Ama olmazzz ölmüş arıyoruz ölmüş.....

Haklısın kardeşim. Gelen teklifler var tabiki ama dediğin gibi.

2jf0ltv

Etiketler

Ahhhhh ahhhhh ne ölüsü ne dirisi beyler. Herşey maddiyat maddiyat şu evi almış olmasam yada borcunu bitirmiş olsam ben bu aracı affedermiyim daha Serhat bey almadan önce satılıkken bile takibimdeydi bu araç satıldı diye üzülmüştüm. Buyrun yine satılık ve ben yine alamıyorum Allahım duy sesimi bi defenderlık para lazım çokta gözüm yok ahhhh ahhhhhhh :((

dincer59' Alıntı:
Ahhhhh ahhhhh ne ölüsü ne dirisi beyler. Herşey maddiyat maddiyat şu evi almış olmasam yada borcunu bitirmiş olsam ben bu aracı affedermiyim daha Serhat bey almadan önce satılıkken bile takibimdeydi bu araç satıldı diye üzülmüştüm. Buyrun yine satılık ve ben yine alamıyorum Allahım duy sesimi bi defenderlık para lazım çokta gözüm yok ahhhh ahhhhhhh :((

Sizin içinde hayırlısı olsun ne diyelim, bir gün olacak elbet sabredeceksiniz ve çok isteyeceksiniz.

Gönlünüze göre versin yüce yaratan.

Nisan ayının 1. veya 2. haftası bir LR Bolu kamp gezisi olacak, gelecek misiniz?

suyabatmaz' Alıntı:
İbrahim,
Ben geleceğim bu sefer. Çift araç çıkarız yola, ne dersin?

Süper olur derim :D
Göktuğ'un Defender da yetişecek gibi
Kurtköy OPET'te toplanıp oradan konvoy olarak çıklıyor genelde.
Biz Göktürk'ten beraber çıkarız

Selam arkadaşlar,

Araç o zmana kadar çoktan satılır, eğer İzmitte olursam (olamayacağım gibi görünüyor) buradan mutlaka birinin aracına biner gelirim, yada hiç şansınız yok beni siz alacaksınız.

Var mı öyle bedavadan gaza getirmek.

Şimdi Kartepeden indik aşağıya, karda eğelendik geldik, müthiş bir kar vardı kuzuyaylada. :smiley: :smiley:

sertem41' Alıntı:
Selam arkadaşlar,

Araç o zmana kadar çoktan satılır, eğer İzmitte olursam (olamayacağım gibi görünüyor) buradan mutlaka birinin aracına biner gelirim, yada hiç şansınız yok beni siz alacaksınız.

Şimdi Kartepeden indik aşağıya, karda eğelendik geldik, müthiş bir kar vardı kuzuyaylada. :smiley: :smiley:

Memnuniyetle ;) Ben olmasam Barış'ın arabası var
Hem Deniz'in tavana tünemesine de gerek kalmaz ;D

ihg70' Alıntı:
Memnuniyetle ;) Ben olmasam Barış'ın arabası var
Hem Deniz'in tavana tünemesine de gerek kalmaz ;D

Teşekkürederim Kardeşim, duymak istediğimde buydu zaten.

Aselsan Umut ta sattı aracı, bir Berk kaldı dur bakalım hayırlısı o güne kadar.

sertem41' Alıntı:
Selam arkadaşlar,

Selahattin ile alırız seni, Deniz illa yukarı çıkarım derse, İbrahimin araçta port bagaj mevcut ;D

Taha, sen bu taraflara gelmeyecek misin?

suyabatmaz' Alıntı:
Selahattin ile alırız seni, Deniz illa yukarı çıkarım derse, İbrahimin araçta port bagaj mevcut ;D

Taha, sen bu taraflara gelmeyecek misin?

Eyvallah Barış kardeşim, düşünmeniz bile yeter. Bakalım o tarihler bir gelsinde.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,490
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Geri