Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,028
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 875,172

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ahmet abiye buradanda hayırlı olsun demek istiyorum çok güzel bir araç çarşamba günü bakmaya gittim ama aracı bakım için sanaaiye götürmüş göremedim,bugün bir iş için Antalya'ya gidiyorum haftaya ziyaret edip fotolarını çekeceğim ve buradan siz değerli Ahmet abi severlerin ;D beğenisine sunacağım.kalın sağlıcakla.

Ahmet beyin karavan haberini duyunca kendim almışcasına sevindim. Ve şimdi merakla karavanının imalat aşamalarını bekliyorum ::smiley: ::smiley: ::smiley:

drares' Alıntı:
Ahmet beyin karavan haberini duyunca kendim almışcasına sevindim. Ve şimdi merakla karavanının imalat aşamalarını bekliyorum ::smiley: ::smiley: ::smiley:

Ham hali... ;)

20091119155400111.jpg

Askerliğimi yaparken bizim revirde vardı bu ambulanslardan, çok iyi araçlardı ama arazi aracı olması nedeniyle konforu az, kullanışı biraz sertti. Özellikle ülkemiz yollarında uzun yolculuklarda yorabilir...

Kendisine özel olarak belirtmiştim ama buradan da tekrarlıyayım:
Ahmet abi hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanman ve içini de bir an önce tamamlayabilmen dileğiyle...

Ahmet bey hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın, Karavan yapmasan bıle bu halıylen bıle yıne karavan gıbı kullanabılırsın, Gule gule kullanın selamlar..

Hayati Bey,
UKKF'nin http://www.kampkaravan.org/forum adresindeki forum sayfasına ulaşılamıyor.
Sitede geçici teknik bir sorun mu var, yoksa o forum tamamen kapandı mı, bununla ilgili bir açıklama göremedim.
Bir açıklama yaparsanız sevinirim. (Çünkü link aktif olmadığı için kendi sitemdeki linklerden çıkarmak zorunda kaldım.)

Yoksa artık sadece ukkf.org adresindeki forum sayfası mı kullanılacak?

Özdal Bey

Artık ,ukkf.org aktif olacak. Eski site bir müddet daha bilgi kaynagı olarak açık kalacak.Daha sonra başka bir site ye dönüştürülecek.

Selam ve sevgiler.

Hayati Kaplan

Hayati Bey,
Ben üye olduğum halde http://www.ukkf.org sitesindeki forum sayfasına da giremiyorum. Acaba bende mi bir sorun var? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Saygılar
Erhan

Erhan Bey

siteyle ilgilenen arkadaşımız

Erdal Ötügen. 0533 261 61 28

erdal.otugen@ttmail.com Bir telefon veya e.mail le irtibat kurun aksaklığı hemen giderir.

Selam ve sevgiler.

Hayati Kaplan

Hayati Bey,
Cevabınız için teşekkür ederim. Erdal Bey'e konuyla ilgli mail attım. Telefonla rahatsız etmek istemedim. Problemi çözeceğini tahmin ediyorum.

Saygılar
Erhan

Arkadaşlar bugün internet gazetelerinde okuduğum bir haber üzerine GoogleEarth'de arayıp bulduğum resmi / linki sizlerle paylaşmak istiyorum. 17 sene önce yapılmış.

Nerden bakarsan bak, en büyük Türk Atatürk! Uzaydan bile görünüyor, ama Ankara'dan göremeyenler var ;-)

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=39%C2%B047'23.21%22N+39%C2%B028'36.89%22E&sll=37.0625,-95.677068&sspn=51.974572,78.662109&ie=UTF8&ll=39.789388,39.47318&spn=0.006216,0.01369&t=k&z=17

Yukarıdaki link çalışmazsa, linki kopyalayıp web tarayıcınızın adres kısmına yapıştırıp, Enter'e basın.

[attachment=1]

GoogleEarth ataturk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri