Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,028
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 875,178
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

doğa için çalan bu gençleri dinledinizmi

http://www.dogaicincal.com/divaneasikgibi.html

Etiketler

Açıkçası arkadaşların hamlelerine gıptayla bakıyorum... ::smiley:

Herkese açık olduklarını yazdıklarından burada paylaşmakta sakınca olmadığını düşündüm...

AVD nin 2010 etkinlikleri...

"Derneğimizin 2010 yılı içinde gerçekleştireceği genele açık tüm etkinliklerimizi hazırladık. AVD etkinlikleri ister dernek üyesi olsun, ister olmasın herkese açıktır. Takvimdeki etkinlikler bazı durumlarda iptal edilebilir, ertelenebilir ya da takvime yeni etkinlikler eklenebilir.

Etkinlik takvimine http://avd.org.tr/forum/index.php?topic=2348.0 linkinden ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler
Anatolia Vosvos Derneği"

avdetk2010v1.jpg

ANAKAMP web sitesi, yeni logosu ve yeni tasarımıyla tekrar yayına girmiştir.

http://www.anakamp.org

Yeni logomuzda ve yeni web sitesı tasarımında ANAKAMP'ın çizgisine yakın renkleri, görselleri kullanmaya dikkat ederken, sade bir tasarım olmasını tercih ettik.

Sitedeki en büyük yenilik ROTALAR sayfasının bulunmasıdır. Bu sayfada ANAKAMP'ın kamp yapmak için sıklıkla kullandığı yayla ve kamp alanlarının KMZ dosyalarına ulaşılabiliyor. Bilgisayarında GoogleEarth bulunan arkadaşlar bu dosyaları bilgisayarlarına indirip açabilecekler. GoogleEarth bulunmayan arkadaşlar ise sadece "Haritayı GoogleMaps'de göster" linkini tıklayarak internet üzerinden bu rotaları görebilecekler.

Bunun dışında ağırlıklı olarak ANAKAMP'ın tarzı maddeler halinde anlatılmıştır. Kamp kuralları ve konvoy kuralları da yine ayrı sayfalar halinde belirtilmiştir. Yapacağımız etkinliklerde bu kurallara uyulmasına azami özen gösterilecek olup, etkinliklere katılmak isteyenler bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır.

Yapılacak etkinlikler veya yapılmış olan etkinliklerin duyuruları ETKİNLİKLER sayfasından takip edilebilecekken, yeni yapımızda da eskiden olduğu gibi FORUM sayfası konulmaması tercih edilmiştir.

Sitemizin bazı eksikleri bulunmakla birlikte "karavancılıkta gruplaşma"ların tartışıldığı bir dönemde, ANAKAMP'ın tarzı açıkca belirtilme ihtiyacı duyulmuş, dolayısıyla gruplaşma yerine kişilerin kendi tarzına yakın kulüp, dernek veya toplulukları tercih etmesinin doğal bir süreç olduğu belirtilmiştir.

Yeni logomuzun ve yeni site yapımızın hoşunuza gideceğini ümit ediyorum.

Özdal hocam,

Sitenin yeni versiyonu gayet enfes, hayırlı olsun...

Hararetle "2010 ANAKAMP Etkinlik Takvimi"ni beklemedeyiz... ;)

Ozdal hayata donmene sevindim. Umarim tum sıkıntılarını telafi etmissindir. Bu site cok isimize yarayacak. Yazdigin birsey beni dusundurdu. Forum yok. Bence forum biraz gercek bulusmalari baltaliyor. Telefonla konusmalari bile azaltiyor. Tesekkurler bu site icin.

Özdal Bey merhaba,

ANAKAMP web sitesi yeni tasarımı gayet güzel olmuş, tebrikler.
Güzelliğin ötesinde konular, derli toplu ve kolay ulaşılır anlaşılır halde sitede yer almış.
Emeğinize sağlık.

Sevgi ve dostlukla,
Gezekalın...
Selçuk

Emeğiniz, katkınız, yönlendiriciliğiniz ve önderliğiniz için teşekkürler...

Cavid Sezen

Yeni site hayırlı olsun. Gerçekten çok şık olmuş. ANAKAMP'ın Kampçılar arasında kullanılan kamp araçlarına göre ayrım yapmayan felsefesi beni ayrıca memnun etti.
Selamlar,

Aranan kan bulunmuştur ;) Eline, emeğine sağlık Özdal hocam. ''Hakkımızda'' bölümüne bayıldım. Eskiye nazaran çok daha aydınlatıcı.

Özgür karavancılığı benimseyen ve yansıtan "ANAKAMP felsefesinin" yeniden düzenlenmiş hali gerçekten kusursuz.
"Hakkımızda" bölümünde, klasik kamping karavancılığının adeta beline vuran anlatımı ile "göbekli amcaların,şık şıkıdım teyzelerin" karavancılığı kamp kamp dolaşmaktan öte geçemeyen yaşamlarının dışında da bir karavancılık olması gerektiğini ve de olduğunu gözler önüne seriyor...
Karavanlarının arkasında ANAKAMP logosu olanlara bir hatırlatma, olmayanlara da bir gönderme olarak düşünüyorum !...
Eline sağlık Özdal....En yakın zamanda My Camper'ine kavuşman dileklerimle,

Rüzgar

Bir aksiyon filmi... :D
Çekme karavan polise karşı...

http://www.youtube.com/watch?v=5XuUACJmmBE

http://www.yo utube.com/watch?v=5XuUACJmmBE

hangi akla hizmet çekme karavanla kaçıyor, hayret
yoksa helal olsun'mu demek lazım....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri