Seyyah İç Anadolu Yollarında.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 524
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,409

Etiketler
Ynt: Seyyah İç Anadolu Yollarında.

ooohh bizim yerimizede keyfini çıkar Ahmet ağbi :smiley:
çay keyfine bayıldım,
selamlar

Aysel hanım geçmiş olsun, gezinin kalanını sağlıkla devam edin.
Ahmet hocam, yengeye iyi bak,

Hurma şansını yitirdin.
السيدة الثانية

Evet İlhan bey.Uzungöl bana göre bitmiştir.O kadar taş yığını yapılmakta ve etraf panayır yeri gibi olmuş.
Şuanda Sivas Gölova dayım. Uzungölden gelirken Zigana tünelinden önce Eski yola çıktım.2000 rakım üstüne çıkınca odane harika bir manzara bizi karşıladı.Hertaraf sis kaplı.Limni gölüne indik.Küçük bir göl.
Birkaç kare ile dostlara merhaba derken Tüm gezenbilir ailesinin ramazan bayramı kutlu olsun.

DSCN2135

DSCN2140

DSCN2143

DSCN2166

DSCN2202

Bana yakınsın dostum.Kışa fabrikanın önüne kampı kurarım.))))) Ekmek elden su fabrikadan kışı çıkarırım.Erdekte iyi eğlenceler.

Ahmet abi belli güzel bir gezi oluyor. Bu yaz sıcağında serin yaylalarımızın güzelliği insanın ömrünü uzatır diye düşünüyorum.
Yenge hanıma ve sana güzel gezinizin sağlıkla devamını diliyorum.

Evet dostlar içanadolu yazımı sonlandırmadan Taraklı festivalinde kararlaştırıp Gürcistan yapalım dedik.
11 Temmuzda Sakarya dan yola çıktık.Hopada diğer dostlar ile buluşmak üzere önce Samsun daha sonrada Trabzona geçtik.
Trabzonda hem dinlenme hemde günü birlik gezi kararı verdik.
Atatürk köşkü,Ayasofya ve toptepeden Trabzon u seyrettik.

DSCN0240

DSCN0214

DSCN0221

DSCN0224

DSCN0207

görsellere devam.Köşkte gördüğüm kalorifer peteğine hayran kaldım. Yemek odasında yemekler soğumasın diye peteklerin içindeki dolaplar.Bu görselide sizlerle arikapaylaşmak istedim.Bahçe düzenlemeside harika.

DSCN0201

DSCN0206

DSCN0202

DSCN0225

DSCN0210

Daha sonra sonradan Camiye döndürülen Ayasofya kilisesine gittik.Ayasofyadan önce Trabzon un batısını daha sonrada doğusunun görselini aldım

DSCN0248

DSCN0262

DSCN0263

DSCN0256

DSCN0255

Daha sonra Toptepeye çıktık.Daha sonra arkadaşlarla buluşmak üzere Hopa yoluna devam.

DSCN0268

DSCN0269

DSCN0270

DSCN0272

DSCN0274

Daha sonra Ayhan beyin tanıdığı kamp alanına ulaştık.Çok güzel bir yer.Burada İstanbul dan gelecek Ali beyi bekledik.Buarada da mangal keyfi herşeye değerdi.Kamp alanından günbatımınıda görsel olarak göndereyim dedim

DSCN0303

DSCN0281

DSCN0289

DSCN0325

DSCN0286

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri