Sivaslı Kafadar Tokat Dağ Yolunda (06 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muammerr.58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,165
Ynt: Sivaslı Kafadar Tokat Dağ Yolunda (06 Ekim 2009)

Arkadaşlar paylaşım için teşekkürler. Devamını bekliyoruz...

Etiketler

kokteknik' Alıntı:
beleş olsun bir de boğaz olsun dimi ? ;D ;D ;D

yaa hayır tabiki beleşcilik değil bu "paylaşım :p" ama haksızmıyım bülent, doğal, nefis, eşsiz tadlar var köylerde.... :D

YA DAHA BÖLE GEZİM ÇOK FIRSATIM REİMELRİ KOYAMAYAYOK GEZİLECEK YER ÇOK SİVASTA + SİVASTAN DAĞ YOLALRINDA HERYERE GİDEBİLİRSİN ORDUYA YOL ÇIKIYOR İNŞALLAH MOTORU SATTIM YENİ Bİ CROSS ALCAM ONLA Bİ SİVAS DAĞ YOLONDAN ORDU DÜŞÜNÜYORUM ORAYA GİTCEM DİYECEİM ŞU GEZİLECEK YER ÇOK AMA FIRSATIM YOK AH Bİ FIRSATIM OLSA ANASINI AĞLATCAM SİVAS DAĞLARININ KÖYLERİNİN

SİZİN BU RESİMLERİ FELAN GÖRDÜKCE İÇİM KAN AĞLIYOR ??? KEŞKE FIRSATIM OLSADA BİRAZDAHA ÇOK GEZEBİLSEM DİYE AMA ÇALIŞIYORUM CUMARTESİ PAZAR TATİL YOK BİŞE YOK ÇALIŞIYORUZ AMA İNŞLLAH ASKERDEN SONRA KENDİ İŞİMİ KURARSAM İŞTE OZMAN GEZMENİN DAĞ TAŞ DOLAŞMANIN DOYA DOYA KEYFİNİ ÇIKARTCAM :smiley: İNŞLLAH ALLAH ÖMÜR GÖSTERİRSE BUDA 16-03-2010 SİVASTAN TOKAT ERBAA GİTTİM AMA FELAKET ŞEKİLDE KAR YEDİM ÇOK AŞIRI DERECEDE LAR YAĞIYORDU ERBAA TARAFINDA FOTO BİLE ÇEKİNEMEDİM SOĞUKTAN SADECE 3 BEŞ TANE ÇEKİNEBİLDİM

16032010129

16032010128

19032010131

İlk sayfadaki bazı fotoğraflar ters konmuş, aynadan mı çekildi diye düşündüm ama arkada tabela olan fotoğrafta ters olunca merak ettim doğrusu :smiley:

teefonumun kamera makinasının arka kameradan çekince düz oluyor ön kameradan çekince ters gözüküyor

muammerr.58' Alıntı:
teefonumun kamera makinasının arka kameradan çekince düz oluyor ön kameradan çekince ters gözüküyor

Teşekkürler cevap için, ben de düşünüp durdum nasıl oldu diye ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR