Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 149,917

Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    836
4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

Ben offroad cu değilim. mecburen çamur ve karda arazi aracı kullanıyorum. Suzuki vitara 3 kapı var 93 model . harika bir araç ama küçük geliyor bagaj hacmi koltuk kapasitesi vs.. küçüğü büyütmek için 2. el araştırırken bir kırmızı LR 4,6 HSE gördüm 2000 model dibim düştü .. ve başladım bu nasıl bişi diye aramaya ve dün geceden beri buradayım.. yazıkki HSE hüsran mış. disco veya freelander olacak herhalde.. crv bütçeyi zorluyor..

ama hoş sohbetiniz ve arada verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.. sağlıkla kalın..mutlu yaşayın..

Etiketler
Ynt: 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

ccingiler' Alıntı:
Ben offroad cu değilim. mecburen çamur ve karda arazi aracı kullanıyorum. Suzuki vitara 3 kapı var 93 model . harika bir araç ama küçük geliyor bagaj hacmi koltuk kapasitesi vs.. küçüğü büyütmek için 2. el araştırırken bir kırmızı LR 4,6 HSE gördüm 2000 model dibim düştü .. ve başladım bu nasıl bişi diye aramaya ve dün geceden beri buradayım.. yazıkki HSE hüsran mış. disco veya freelander olacak herhalde.. crv bütçeyi zorluyor..

ama hoş sohbetiniz ve arada verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.. sağlıkla kalın..mutlu yaşayın..

Disco ve freelander oldukça farklı iki araçtır. İlgili başlıkları karıştırın biraz derim.

Ynt: Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

sorunumu GALLOPER ile çözmek üzereyim.. herkese çok teşekkürler..

Subaru diyen cok nadir kisilerdenmisim demekki :smiley: Bu isi anlamadigim belli

Ynt: Sizce 4x4 pazarında lider marka hangisidir?

iceman' Alıntı:
birçokları hummer'ı neden sevmiyor onu anlamıyorum. h1 modeli bence gayet başarılı, sevimli, sempatik, güçlü bir alet yahu...
belki ilk göz aşinalığımızın IRAK ta olduğu içindir.

askerliğimin son zamanlarında tuzla yapımı jeepler gelmişti. hatırladığım kadarıyla üzerinde ford transit motoru var demişlerdi. şekli şemali düzgün gibiydi aracın sonra ne oldu bilmiyorum.

birde bir zamanlar gazetede okumuştum Türk hummeri diye kim yapıyordu bu aracı bilmiyorum. ama eyim ve arazide hummerden daha işlevsel olduğunu yazıyordu.

sakura18' Alıntı:
askerliğimin son zamanlarında tuzla yapımı jeepler gelmişti. hatırladığım kadarıyla üzerinde ford transit motoru var demişlerdi. şekli şemali düzgün gibiydi aracın sonra ne oldu bilmiyorum.

evet dediğiniz tuzla arazi araçlarının güç ve aktarma organları transit aracının.plastik ön konsollar tofaşın düğme göstergeler birebir aynı :smiley:

Türk hummeri dediğiniz aracın bütün sistemleri unimog :smiley: fakat hangi modelin bilmiyorum

üretici firma pi makina çok geniş bir makina üretim sahası var .4WD-6WD kamyonlarda üretiyorlar fakat dediğiniz yerli hummer konsept tasarımda kaldı .nedenini bilmiyorum ama üretilmiyor

navaraextreme' Alıntı:
Valla bunda haksızlık var ...

Benim aracımı koymamışsınız nasıl oylayacağım :smiley: ...

Ben international Scout u tek geçiyorum az paraya böyle bir offroad performansı ...
bende de bi scout var yaptırmayı düşünüyorummm

Land Rover,Toyota,Mitsubishi,Mercedes. İstek ve arzulara göre bu 4 araç sınıflarında liderdir. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR