Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,563
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 345,478
Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

Ömer dostum araci tam bitirince satasim var onun için garaj falan açmayi dusunmuyorum.

Etiketler

aslanaybars' Alıntı:
bu daha güzel olmuş gercekten
bu aracda ruh var 8) arazi ruhu doğusdan
sağol kardeşim. her hafta sonu dağlara çıkarak hakkını vermeye çalışıyorum.

RedlinE' Alıntı:
Sag olun beyler gorsellik benim için önemli Alt yapisinida elinden geldigince modifiye etmeye çalişiyorum ama yapilabilecek şeyler sinirli.
Recep abi intercooler işi biraz karişik benim gibi motor ustune taktiginda yarari olmamasi gibi bir durumu yok. Ben tam bitiriyim telleşiriz beraber yorumlariz. Ayrica ist ye geldiginde aracida test edersin ustanin arabami kullanmasindan zevk alirim.

Ziya abiii kardeşine hiç nescafe ismarlamiyosun bu aralar :(
Eyvallah,hayırlısı ile bitsin o zaman konuşuruz,ben tamamlandı sanmıştım.

taktik o konuda sikinti yok. simdi turboya ayar cekecez :smiley: 4100 TL yi hak etsin artik dimi ?

MOBİDİK' Alıntı:
http://www.dailymotion.com/video/xijxrz_video-video-php-v-10150157442199231-oid-130324537030987-comments-set-t-547958608-type-1_auto

MOBİDİK' Alıntı:
sağol kardeşim. her hafta sonu dağlara çıkarak hakkını vermeye çalışıyorum.

söke dağlarında aksiyon

http://www.dailymotion.com/video/xijxym_offroad_auto

http://www.dailymotion.com/video/xijyaa_haluk-orpak-2-profile-php-id-547958608_auto

Geçen hafta ANKARA dan dönerken harika bir TOYOTA gördüm, ön tampona ve karavan kısma hayran kaldım.

IMG 5706

IMG 5709

IMG 5710

IMG 5711

IMG 5717

on tampon su deposu da kaputdaki ne kamara dicem ? nevigasyon olsa orda olmaz ama içerde ciddi bir alet var.

yok digil ayna olsa tersde olur. arti içerde acisinda işe yaricak birşey yok.

RedlinE' Alıntı:
yok digil ayna olsa tersde olur. arti içerde acisinda işe yaricak birşey yok.

en azından küçükte olsa bi yansımada yok aynaymış gibi.küçük bi gps anteni vs olabilirmi.kerteriz için ne solda ne ortaya yakın

Anten olsa neden oraya taksin. El alti kirilmaya musahit arti kablosu uzun kesilme ihtimali var. Arti pagli bir parça el alti olsun istemem ben ama sekil olarakda en çok antene yakin top seklinde olanlar beyaz ama ufak arabalarda bunlardan hiç gomedim.

daha önce incelediğim bazı yabancı int. sitelerinden böyle bir şey görmüştüm onun büyüteçli tavan aynası olarak yazdığını hatırlıyorum

Aracın ön tamponu harika olmuş bence. Çuk diye oturmuş...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR