Toyota fj80 yapımına başlama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jetkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 117
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,627

Etiketler
Ynt: Toyota fj80 yapımına başlama

Herkese tesekkur ederim. Arac bugun toplanmaya basladi. On farlari baya kotu olmustu iveco farlari ile degistirdik bire bir uyuyor.Bunun yaninda arabadaki butun krom parcalarda mat siyaha boyandi. Camlarin filmi, ic aydinlatma, webasto deposu, kapi otomatikleri takiliyor yarin sabah teslim ederler. iki adet 90 amperlik mutlu agir hizmet akusu aldik. akunun ustune off road a uygundur ibareside vardi. Saticida cok tavsiye etti 113 liraya tanesi geldi. yarin son hali ile ilgili resimleride yuklemis olurum.

Araç bitmek üzere son rutuşlar yapılıyor

Merkez 20101126 00037

Merkez 20101126 00038

Merkez 20101126 00039

güzel gidiyor hakkaten kardesim...cokda yakısmıs bu renk tarz olmus efsane ;D...toplam maliyet konusundada detayları bi ara yazarsan herkese kolaylık olur.. ;)kolay gelsin

byseyyah' Alıntı:
Barbaros bak bak. Gelince belki takas edersiniz :D :D :D
;D ;D ;D ;D ;D ;D aklımdan geçmedi değilde bri bu sayfaya bulaştırmıyayım dediştim ;D ;D ;D ;D ;D

selamlar Ömerim ;D

bide bişey sorcam can kardes boya kaca maloldu..bende boyatmayı düsünüyorumda hıluxu o yüzden soruyorum ::smiley:

bsayil' Alıntı:
hadi artık gelsin Antalya ya da inceleyelim yahu ;D ;D
Bir aksilk çıkmazsa pazartesi günü bolca incelersin abi. :smiley:

aslanaybars' Alıntı:
güzel gidiyor hakkaten kardesim...cokda yakısmıs bu renk tarz olmus efsane ;D...toplam maliyet konusundada detayları bi ara yazarsan herkese kolaylık olur.. ;)kolay gelsin
Araçla ilgili tüm masrafları detaylı olarak iş bitiminde yazacağız. Çünkü ne zaman bitti desek sürekli yeni bir masraf çıkıyor. :smiley:

aslanaybars' Alıntı:
bide bişey sorcam can kardes boya kaca maloldu..bende boyatmayı düsünüyorumda hıluxu o yüzden soruyorum ::smiley:
Boya 900 lira aracın söküm takım işleri içinse 250 lira ödedik. Aslında fiyatlar çarpı ikiydi ama ortağım erhan iyi bir pazarlıkçı bu fiyata indirtti. Parklar, sinyaller ve stopları siyaha boyatınca camlardaki filimlerle çok güzel bir uyum oldu.

Ön farlar baya berbat durumdaydı iveco farları ile değiştirdik.Tanesi 15 lira tuttu. iveco, isuzu ve 88-89 granada farları bire bir uyuyor.

bsayil' Alıntı:
;D ;D ;D ;D ;D ;D aklımdan geçmedi değilde bri bu sayfaya bulaştırmıyayım dediştim ;D ;D ;D ;D ;D

selamlar Ömerim ;D

Ne bulaşması barbaros, şenlik bunlar şenlik. Antalya'ya selamlar...

arkadas 20gundur foruma pek giremedigim icin yeni farkettim,oncelikle hayirli ugurlu olsun,cok dogru secim,offroad ekipmanlari konusunda doktora yapmis ahmet usta da estetik cerrahiyle araciniza asik olmanizi saglar,
selamlar

Kusura bakmayın uzun zamandır konuya bişey yazamıyordum. Aracı Ahmet Abi ye teslim ettiğimiz için bişeyler yazamamıştık. Ahmet Abi aracı bitirdi kendi sayfasında yayınladı. Bende konu canlansın diye sayfasından resimleri kopyaladım. Araç geldikten sonra daha detaylı resimleride ekliyceğim. Yorumlarınızı bekliyorum...

001

002

1

2

3

Canavar araziye hazır can. Getirin artık da görelim canlı canlı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.