Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan general lee Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 214
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,441
Ynt: Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi

GÖKSEL61' Alıntı:
Tayfun Bey ben taktırmadığım içinsormuştum zaten:smiley:)
dostum telsizi herhangi bir elektrikçiye -tabiki işi iyi bilen biri olsun- taktırabilirsin sorun taktırmak değil zaten ayarını yapmak cihaz takılırken antenin şase almasına dikkat edin ve telsizi antensiz çalıştırmayın yani maykın mandalına basmayın aksi takdirde cihazı yakarsın.

Etiketler
Ynt: Trabzon Off-Road Kulübü Sonunda İlk Adımını Attı; Balıklı Yaylası Tanışma Gezisi

Gezinin akıbetinden bir haber var mı acaba,
herhangi bir bilgi vermediniz nerde toplanılacak kaçta olacak:smiley:

mrb bilidigim kadarıyla çimento fabrikasının arkasındaki cepte buluşulaçak tırların çekiligi yerde 8.00 de

ve hep beraber ordaydık ve çok güzedi resim ve videoları arkaşlar en kısa zaman da ekliçeklerdir.bu iş kara deniz de başka oluyo sankii.. yani öyle düşünüyorumm

tirubunlere oynamayın hocam gelen var gelemeyen var. cani cekiyor adamin.
Paylaşin bakalum ne ettinuz

gelemediğim için çok üzüldüm bu gün aklım hep sizdeydi resimleri merakla bekliyorum

ata036' Alıntı:
gelemediğim için çok üzüldüm bu gün aklım hep sizdeydi resimleri merakla bekliyorum

abi paylaştım buyur... http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=47932.0

müthiş kareler şimdi daha çok üzüldüm valla

Harika bir buluşma olmuş. Doğasıyla havasıyla suyuyla karadeniz

Gezimize katılıp bizi onurlandıran Troff-Trabzon Offroad kulübü olarak ne kadar doğru bir attığımızı bir kez daha ispat etmemize vesile olarak daha da güçlü olacağımızın sinyallerini veren ve emeği geçen tüm kardeşlerimize sevgiler saygılar. Nice geziler dileklerimizle inşallah. Resimleri derleyip bu güzel sitede keyifli mailler almamıza vesile olan Mehmet Varol nam-ı diğer General kardeşimede burdan teşekkürlerimi bir borç bilir, rabbimden dileğimiz eksikliğini bize hiçbir zaman göstermemesidir,

NOT: Her ne kadar benim çoraplarımı çekip de cümle aleme rezil olmamı sağlasada :-[, kardeşim ellerine, yüreğine emeğine sağlık, allaha emanet ol. ;D ;D..

tayfun61' Alıntı:
Gezimize katılıp bizi onurlandıran Troff-Trabzon Offroad kulübü olarak ne kadar doğru bir attığımızı bir kez daha ispat etmemize vesile olarak daha da güçlü olacağımızın sinyallerini veren ve emeği geçen tüm kardeşlerimize sevgiler saygılar. Nice geziler dileklerimizle inşallah. Resimleri derleyip bu güzel sitede keyifli mailler almamıza vesile olan Mehmet Varol nam-ı diğer General kardeşimede burdan teşekkürlerimi bir borç bilir, rabbimden dileğimiz eksikliğini bize hiçbir zaman göstermemesidir,

NOT: Her ne kadar benim çoraplarımı çekip de cümle aleme rezil olmamı sağlasada :-[, kardeşim ellerine, yüreğine emeğine sağlık, allaha emanet ol. ;D ;D..

Önemli değil abi lafı bile olmaz abi allah kimsenin eksikliğini yaşatmasın çoraplarını sildim sadece orda senle uğraşmak için çekmiştimmm kimsenin eline geçmedi rahat olll.... ;D ;D :D :D

general lee' Alıntı:
abi sıkıntı yok yazın çıkarırız acısını :D

hayırlısı diyelim ama kesin bir gezinize katılacağım şiştim valla müthiş geçmiş resimlerden görünen :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR