Trenle Türkiye Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan medford Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 390
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 95,153
Ynt: Trenle Türkiye Turu

Ekrem tebrikler, çok sevindim :smiley: Ama bence telaş yapıyorsun, eminim ki eşinle de bir sürü güzel geziye çıkacaksınız. Gezmeyi bırakmayın :smiley:

Etiketler

janissary' Alıntı:
Ekrem tebrikler, çok sevindim :smiley: Ama bence telaş yapıyorsun, eminim ki eşinle de bir sürü güzel geziye çıkacaksınız. Gezmeyi bırakmayın :smiley:
sağol çağrı teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur en azından düğün borçlarımızı ödedikten sonra uzun bir tura çıkarız

medford' Alıntı:
bu konuya artık yeni gezi yazısı yazamayacağım eklemek isteyen arkadaşlar olursa ekleyebilirler ben artık nişanlandım yakında evleniyorum artık trenle türkiye turunu noktalıyorum farklı başlıklarda karşınıza çıkarım bu konuya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı herkese çok teşekkür ederim

Ekrem tebrik ederim dostum. Bir hayat boyu mutluluklar dilerim. Bu başlık altında bir çok kişiye yol gösterdin. Daha nice paylaşımlarını göreceğiz umut ederim. Ben bu forumdaki en yararlı başlıklardan biri olarak düşünüyorum bu başlığı. Tebrik ederim tekrardan :smiley:

Nevmeram' Alıntı:
Ekrem tebrik ederim dostum. Bir hayat boyu mutluluklar dilerim. Bu başlık altında bir çok kişiye yol gösterdin. Daha nice paylaşımlarını göreceğiz umut ederim. Ben bu forumdaki en yararlı başlıklardan biri olarak düşünüyorum bu başlığı. Tebrik ederim tekrardan :smiley:
teşekkür ederim murat darısı başına inşallah
birşey soracam uzun süredir forumu düzenli takip edemiyorum duyduğuma göre tura çıkmışsın notlarını bir yerlerde paylaştın mı sonuçta televizyonculuk tecrüben var bu işi hepimizden ii yaparsın :smiley:

medford' Alıntı:
birşey soracam uzun süredir forumu düzenli takip edemiyorum duyduğuma göre tura çıkmışsın notlarını bir yerlerde paylaştın mı sonuçta televizyonculuk tecrüben var bu işi hepimizden ii yaparsın :smiley:

Teşekkür ederim Ekrem, şu okul bitsin de bu sene bakalım bizde göreceğiz önümüzü :D Bu geçen hafta Samsun'a gittim İstanbul'dan. Sonra tren ile Amasya'ya geçtik kız arkadaşımla. Hem bu Türkiye'de gezdiğimiz yerleri hem de Balkanları paylaşmak istiyorum, hatta balkanlar hemen hemen tamam gibi yazdıklarım ancak şu son sınıfın yoğunluğundan bir kafamı kaldıramadım. Ancak çok yakında umarım toparlayıp koyacağım. Benimde çok içimde kaldı...

Ustam umarım bırakmamışsındır gezmeyi ve geçen 11 yıl başını çok ağırtmamıştır. Ben de bugün böyle bi fikire kapıldım yaz tatili için-çünkü 12 sınıfım .d -. Halen mantıklı mı böyle bir seyehat düzenlemek ? Hedefim adanadan çıkıp karam konya afyon diye egeye doğru gitmek. Umarım iyisindir ve mesajımı görecek kadar şanslıyımdır. ( mottonda beni benden alıyor ilerdeki hedefim)

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.