Troff...Trabzon Haçkalı Baba Yaylası Karla Kaplı Yollarda (31 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan general lee Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,937
Ynt: Troff...Trabzon Haçkalı Baba Yaylası Karla Kaplı Yollarda (31 Ocak 2010)

Abdulkerim TOSUN' Alıntı:
arkadaşlar inanılmaz bi gezi oldu hava çok güzeldi doğa ana bizemle beraberdi sanki gelemiyen arkadaşlar çok şey kaybeti bence yiyen bilir kısmıda 10 numara oldu parmaklarımı yedim harıka bir gündü :eek:

çok şeyi kaçırdığımızın farkındayız ikide bir yüzümüze vurmayın kardeşim ya şiştik valla ;D

Etiketler

Sevgili Offroadsever arkadaşlarımız.....

Allah kazadan beladan korusun sizleri.Çok güzel bir kar gezisi yapmışsınız.Bizde kar bulmak için dağ tepe dolanıyoruz Samsun'da ama maalesef biz kovaladıkça kar kaçıyor bizden.Neyse çok şükür ki Trabzon 'da bir kapımız var artık çalacak.Olmazsa bir gün misafir edersiniz bizleri değil mi :smiley:)))) Madem Samsunda kar yok bizde size geliriz yatıya.....

sinanyegin' Alıntı:
Sevgili Offroadsever arkadaşlarımız.....

Allah kazadan beladan korusun sizleri.Çok güzel bir kar gezisi yapmışsınız.Bizde kar bulmak için dağ tepe dolanıyoruz Samsun'da ama maalesef biz kovaladıkça kar kaçıyor bizden.Neyse çok şükür ki Trabzon 'da bir kapımız var artık çalacak.Olmazsa bir gün misafir edersiniz bizleri değil mi :smiley:)))) Madem Samsunda kar yok bizde size geliriz yatıya.....
Amin... Çok Şükür Abi Elimizde Arazi imkanları mevcut. Tabi nedemek başımızın üzerinde yeriniz var..

İşte gerçek dostluk burada başlıyor. Allah kazasız belasız geziler nasip etsin...

Çok muhterem ve Saygıdeğer arkadaşlarım, kardeşlerim ve abilerim;
Bişe diyim mi size Sis dağında hala aciip kar var haa. yeminlen veyahutta şalpazarından yukarılara doğru var yane ne biliyim;
call for snow yani, olmadı call of wild, daha olmadı taste of advanture, yada scene of an offroad, ama sanırım en iyisi,
track of the Troff......... ;D ;D ;D
yüriym beee.

Günaydın arkadaşlar.
Kurban bayramı nedeniyle Beşikdüzüne geldim.Bayram sonrası teyze oğullarıyla birlikte 4 kişi SİSDAĞI na gittik.Babamın iki odalı minicik bir evi var.Yatılı veya ziyaretci olarak giden geleni çok olur.Yeterli dir ve insanlar rahat eder.Sanırım daha önce anlattım bizim obamız KALPAK KAYA nın altındaki oba.Ağalar Obası derler.İşte oraya çıktık.Yemek yedik ve geri döndük.Biraz fotoğraf çektim.Evimizin önünde yaklaşık2,00-2,5 m lik bir direk vardı tepesinden ancak 25cm gözüküyordu.Halbuki bizim ev en yüksekte rüzgar alan yerde kar aşağılara yığılır genelde.Varın aşağısını siz hesap edin.
Mayıs gibi sanırım arabasız geleceğim.İsterseniz gelince haberleşir toplanıp gideriz eğer sizlerde uygun olursanız.
Görüşmek dileğiyle,Sağlıkla kalın.

tayfun61' Alıntı:
Çok muhterem ve Saygıdeğer arkadaşlarım, kardeşlerim ve abilerim;
Bişe diyim mi size Sis dağında hala aciip kar var haa. yeminlen veyahutta şalpazarından yukarılara doğru var yane ne biliyim;
call for snow yani, olmadı call of wild, daha olmadı taste of advanture, yada scene of an offroad, ama sanırım en iyisi,
track of the Troff......... ;D ;D ;D
yüriym beee.
abi neyaptın sen yaaaa hertürlü diyosun yani.tayfun abi bu karda nere ye nasıl gidilir bilimiyorum,ama biraz kar kalakmış olsa iyi olurdu çamur falan

sisdagili61' Alıntı:
Günaydın arkadaşlar.
Kurban bayramı nedeniyle Beşikdüzüne geldim.Bayram sonrası teyze oğullarıyla birlikte 4 kişi SİSDAĞI na gittik.Babamın iki odalı minicik bir evi var.Yatılı veya ziyaretci olarak giden geleni çok olur.Yeterli dir ve insanlar rahat eder.Sanırım daha önce anlattım bizim obamız KALPAK KAYA nın altındaki oba.Ağalar Obası derler.İşte oraya çıktık.Yemek yedik ve geri döndük.Biraz fotoğraf çektim.Evimizin önünde yaklaşık2,00-2,5 m lik bir direk vardı tepesinden ancak 25cm gözüküyordu.Halbuki bizim ev en yüksekte rüzgar alan yerde kar aşağılara yığılır genelde.Varın aşağısını siz hesap edin.
Mayıs gibi sanırım arabasız geleceğim.İsterseniz gelince haberleşir toplanıp gideriz eğer sizlerde uygun olursanız.
Görüşmek dileğiyle,Sağlıkla kalın.

Abi gelince bilgimiz olsun nedemek gideriz tabiiii.... ;)

ARKADAŞLAR GEÇ KATILDIĞIM İÇİN ÖZÜR.MODEM SAKATA GELMİŞTİ NİHAYET BU GÜN SORUN ÇÖZÜLDÜ.
GELELİM 31/01/2010 PAZAR GÜNÜNE FOTOĞRAFLAR İYİ İNCELENİRSE YÜZÜMÜZDEKİ DOYUM İFADESİ YETERLİ OLUR SANIRIM
GERÇEKTEN MUHTEŞEM BİR GÜNDÜ,YARDIMLAŞMA ,PAYLAŞIM,DOSTLUK,SEVGİ VE SAYĞI DORUK NOKTALARDA DOLAŞAN GEZİ OLDU,
BENİ O GÜN ARALARIDA MİSAFİR EDEN TROFF KULÜBÜNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,BİLMENİZİ İSTERİMKİ HER FIRSATTA ARANIZDA OLMAYA ÇALIŞACAĞIM,
ÖZELLİKLE VEYSEL USTANIN TAVUK ŞİŞİNİ,BAKIR SEMAVERDE ÇAY VE ORTAMDAKİ DOYUMU TATMAK İÇİN MUTLAKA SİZLERLE OLACAĞIM.[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Günaydın arkadaşlar.Kısmetse mayıs gibi Beşikdüzünde olurum.İşte o zaman görüşür birde Sisdağı,Sazalanı,Erikbeli,Alac,Kadirga yaylalarını gezeriz.Nasılsa günler uzun belki hava da çamların altında yatmaya müsade eder değilmi.İstenirse Kadirga dan Torul a geçip Torul-Trebolu güzergahından Harşıtçayı boyunca sahile ineriz.Birkaç sene önce geçmiştim bol tüneli olan sadece Kürtün de ufak bir rampası olan bir yol.Kürtün barajında sazan yakalamıştım.Zaten ben kasaya bir sandık koydum nerdeyse yarısını kapladı içi malzeme dolu.Eğerbirde 4x4 alabilseydim varya herhalde mazot bulunca artık kimse beni tutamazdı.Görüşmek dileğiyle,
Sağlıkla kalın.

KENAN61TS' Alıntı:
ARKADAŞLAR GEÇ KATILDIĞIM İÇİN ÖZÜR.MODEM SAKATA GELMİŞTİ NİHAYET BU GÜN SORUN ÇÖZÜLDÜ.
GELELİM 31/01/2010 PAZAR GÜNÜNE FOTOĞRAFLAR İYİ İNCELENİRSE YÜZÜMÜZDEKİ DOYUM İFADESİ YETERLİ OLUR SANIRIM
GERÇEKTEN MUHTEŞEM BİR GÜNDÜ,YARDIMLAŞMA ,PAYLAŞIM,DOSTLUK,SEVGİ VE SAYĞI DORUK NOKTALARDA DOLAŞAN GEZİ OLDU,
BENİ O GÜN ARALARIDA MİSAFİR EDEN TROFF KULÜBÜNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,BİLMENİZİ İSTERİMKİ HER FIRSATTA ARANIZDA OLMAYA ÇALIŞACAĞIM,
ÖZELLİKLE VEYSEL USTANIN TAVUK ŞİŞİNİ,BAKIR SEMAVERDE ÇAY VE ORTAMDAKİ DOYUMU TATMAK İÇİN MUTLAKA SİZLERLE OLACAĞIM.

KENAN ABİ NE DEMEK HERZAMAN ARAMIZDA YERİN VAR ;) ;) ;)

sisdagili61' Alıntı:
Günaydın arkadaşlar.Kısmetse mayıs gibi Beşikdüzünde olurum.İşte o zaman görüşür birde Sisdağı,Sazalanı,Erikbeli,Alac,Kadirga yaylalarını gezeriz.Nasılsa günler uzun belki hava da çamların altında yatmaya müsade eder değilmi.İstenirse Kadirga dan Torul a geçip Torul-Trebolu güzergahından Harşıtçayı boyunca sahile ineriz.Birkaç sene önce geçmiştim bol tüneli olan sadece Kürtün de ufak bir rampası olan bir yol.Kürtün barajında sazan yakalamıştım.Zaten ben kasaya bir sandık koydum nerdeyse yarısını kapladı içi malzeme dolu.Eğerbirde 4x4 alabilseydim varya herhalde mazot bulunca artık kimse beni tutamazdı.Görüşmek dileğiyle,
Sağlıkla kalın.

Günaydın abi hayırlısı abi sen hele gel güzergahı belirleriz.. ne diyim seni bekliyoruz artık :D :D :D

geziniz güzel olmuş bir trabzonlu olarak trabzon yaylalarının fotoları videolarını daha cok görmek isteriz gittiğiniz yerlerin isimlerinide yazarsanız sevinirim antalyadan hepinize selamlar lokman yavuz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR