Ustalardan Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murlek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,189

murlek

Ana Kamp
Selam arkadaslar bi tane cj 5 ten ekleme cj 7 buldum arac cok guzel yapılmıs yani göze gercekten cok hos geliyor dew lastikli ferrari gibi :smiley: yanlız mekanik aksamdan anlamadıgım icin sizden yardım istiyorum bu asagıda ozellikleri yazan arac ne kadar para eder..

Hidrolik yükseklik ayarlamalı direksyon
3800 cc Motor
Rekarokoltuk
35 x 13,50 x 15 Lastik/Özel 10,5 genişletilmiş jantlar
Elektronik ateşleme
lpg
Ön koruma demiri sislambaları
Crom Rollbar /Soft Top Tente/
krom aksesuarlar
6000 lb vinç
Flexlıte radyatör soğutma fanı
ön porya kilidi-dual hubs
ara bestop konsol
Rugged Ridge şapkalı arka akslar

Etiketler
Ynt: Ustalardan Yardım

aracın resmi yokmu ? ve ne kadar edere insanın kendi malıdır o eder bu etmez demek sanmıyorumki birisinin haddi olsun 100000000 ister 10 da :smiley:

resmi malesef yok alırsam ceker eklerim abim :smiley:) gorselligi benden gecti yapılacak hic bisey yok bu ozelliklere adam 15000 istiyo..isteme illaki ister ama siz olsanız ne kadar werirsiniz..

murlek' Alıntı:
Selam arkadaslar bi tane cj 5 ten ekleme cj 7 buldum arac cok guzel yapılmıs yani göze gercekten cok hos geliyor dew lastikli ferrari gibi :smiley: yanlız mekanik aksamdan anlamadıgım icin sizden yardım istiyorum bu asagıda ozellikleri yazan arac ne kadar para eder..

Hidrolik yükseklik ayarlamalı direksyon
3800 cc Motor
Rekarokoltuk
35 x 13,50 x 15 Lastik/Özel 10,5 genişletilmiş jantlar
Elektronik ateşleme
lpg
Ön koruma demiri sislambaları
Crom Rollbar /Soft Top Tente/
krom aksesuarlar
6000 lb vinç
Flexlıte radyatör soğutma fanı
ön porya kilidi-dual hubs
ara bestop konsol
Rugged Ridge şapkalı arka akslar

sevgili kardeşim aramıza öncelikle hoş geldiniz; fakat bu özelliklere bakarak araç alınmaz,alındığı takdirdede tamamen piyango olur,eğer biliyorsanız aşağıdaki sorularıma cevap verebildiğin takdirde sana çok açık bir şekilde yardım edebilirim.yukarıda vermiş olduğunuz özellikleri ben şu hikayeye benzetiyorum ,70 yaşında bir kadına makyaj yapılıyor fakat içi geçmiş ,aynı yaş gurubunda başka bir bayan var onunda yüzü kırışmış fakat oda çok sportmen ve sağlıklı ,iki arkadaş hadi hızlı yürüyüş ve birazda koşmaya çıkalım diyorlar fakat içi geçmiş olan koşarken sıkışıyor ve yere düşüyor.acaba sizin beğendiğiniz araç hangi bayan tipine benziyor o çok önemli.aşağıdaki sorularıma net bir şekilde cevap verdiğniz takdirde size yardımlarım olacağından emin olunuz,bu vesile ile hoşça bir araştırma yapmanızı temenni ediyorum.
1-araç nerede ve kim tarafından toplanmış.
2-ön ve arka defransiyeller dana serisinden hangisi
3-kaportayı yapan usta ,cj7 ölçülerine sadık kalarak mı yaptı ,yoksa lanet tayinmi yaptı.
4-diğer mekanik aksamları nasıl

Ulus Otomotiv Jeep - Mustafa Çakır
0212-3284013 - 0555-5335800

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR