Uzun Soluklu Gezil ve Kamplar için Hazırlanmış Discovery 1 V8i Estate

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hsbasar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,923

hsbasar

Zirve
Yer
Ankara
Uzun geziler ve kamplar için hazırlandı.

1998 V8i Estate modeli, otomatik. 230 000 km, 10 000 km önce gaz dönüşümü yapıldı. Muayenesi Şubat 2012 ye kadar geçerli.

Fiyat : 29500 TL
İletişim : Sedat Başar 0505 256 00 28

Aracın standart özelliklerini malum, ilave olarak yapılanları aşağıda listeliyorum.

Autohome Colombus çadır
Tavanda özel yapım yedek parça kutusu (Kutunun içinde Anıl otodan alınmış yaklaşık 500 TL değerinde yedekler var)
Hella delici sis 2 adet
Orjinal LR sürüş lambası 2 adet
G4 tavan sepeti
Tavan sepetin sol tarafında özel yapım gölgelik
Sağ tarafında lift jak taşıma aparatı
Arka kapı üstü merdiven
Arka çalışma lambası (Hella)
President CB telsiz ve aynı marka anten
400W Black&Decker invertör
Tmax 2. akü sistemi
1. akü Bosh (1 ay önce alındı), 2. akü Optima (Sarı başlı)
araç içinde 2. akünün şarj durumunu kontrol eden dijital gösterge
3 lü çakmak çoklayıcı.
50 lt indel TB50 buzdolabı
Buzdolabı için bagajda özel yapım dolap, Dolap hem tüpü kapatıyor hemde üstünde buzdolabını taşıyor. Buzdolabının oturduğu bölüm kızaklı dışarı çıkabiliyor.
Orjinal LR Discovery paspasları
5 adet 245/75/16 BF goodrich AT lastik, bunları ben sıfır alıp taktım, şu an yaklaşık 12000 km yaptılar. Yedek hiç kullanılmadı.
2' yükseltme Bearmarch yaylar ve Tuffback amortisörler.
3 cm Alimünyum spacer.
Safari Snorkel
İngiltereden alınan beyaz ön sinyaller ve sıfır havakışmetre. Motor ve yürüyen bakımları yapılmıştır.

Buzdolabı, invertör, telsiz v.b parçaların garantisi devam ediyor.

Fotoğraflar Balkanlar gezisinden, en kısa zamanda motor ve içine ait fotoğrafları çekip ekleyeceğim.

Takas, vade v.b teklif etmeyiniz.

Etiketler
Ynt: Uzun Soluklu Gezil ve Kamplar için Hazırlanmış Discovery 1 V8i Estate

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

DSC05742

DSC07579

DSC08637

IMG 2302

6248654

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

IMG 3237

IMG 3693

IMG 3757

Koyduğum fotoğraflara baktımda, içini gösteren foto eski delik paspasla çekilmiş.
Şu anda LR discovery orjinal paspasları var üzerinde.

hayırlı satışlar dilerim. bu aralar ne oluyor bu disco'lara anlamadım. satılık ilanı baya bi çoğaldı.yeni bir araç mı var Sedat Bey?

Hayırlı olsun Sedat Hocam. Birkaç kez Gölbaşı Çağdaş marketin önünde görmüştüm aracı. Tam bir kamp aracı yapmışsın.

altuncu57' Alıntı:
hayırlı satışlar dilerim. bu aralar ne oluyor bu disco'lara anlamadım. satılık ilanı baya bi çoğaldı.yeni bir araç mı var Sedat Bey?

Azmi bey kaba inşaat bir ev aldım onu tamamlayıp oturmak istiyorum, benim Discom bu nedenle satılık.
Nedense bu ara çok Disco ilanı var gerçekten. Ben ararken pek yoktu.

focus' Alıntı:
Hayırlı olsun Sedat Hocam. Birkaç kez Gölbaşı Çağdaş marketin önünde görmüştüm aracı. Tam bir kamp aracı yapmışsın.

Emrah bey bir daha gördüğünüzde yanında geçmeyin, gelin tanışalım, sizinle yüzyüze görüşme imkanımız olmadı hiç.
Telefon numaram 0505 256 00 28

Selam Sedat bey.Aracınızı forumlardan takip ediyorumdum. Çok güzel araç... Alana satana da hayırlı olsun... Sdeat bey yeni araç olayınız var galiba! ;D ;D ;D

hsbasar' Alıntı:
Emrah bey bir daha gördüğünüzde yanında geçmeyin, gelin tanışalım, sizinle yüzyüze görüşme imkanımız olmadı hiç.
Telefon numaram 0505 256 00 28

Maalesef kısmet olmadı. Kaydediyorum numaranızı.

hsbasar' Alıntı:
Azmi bey kaba inşaat bir ev aldım onu tamamlayıp oturmak istiyorum, benim Discom bu nedenle satılık.
Nedense bu ara çok Disco ilanı var gerçekten. Ben ararken pek yoktu.

Sedat Bey, eviniz de hayırlı olsun. Size bir sorum daha olacak. Acaba bu aldığınız ev Eymir Villarından olabilir mi?
(Yalnız dedektif gibiyim ha resmen sorguya çekiyorum. :D :D)

focus' Alıntı:
Maalesef kısmet olmadı. Kaydediyorum numaranızı.

Sedat Bey, eviniz de hayırlı olsun. Size bir sorum daha olacak. Acaba bu aldığınız ev Eymir Villarından olabilir mi?
(Yalnız dedektif gibiyim ha resmen sorguya çekiyorum. :D :D)

Emrah bey, villa demeyelimde, müstakil ev diyelim. Yoksa sizdemi orda oturuyorsunuz?

bekece' Alıntı:
Selam Sedat bey.Aracınızı forumlardan takip ediyorumdum. Çok güzel araç... Alana satana da hayırlı olsun... Sdeat bey yeni araç olayınız var galiba! ;D ;D ;D

Çok teşekkür ederim, şimdilik yeni araç yok ama ne olacağıda hiç belli olmaz :D

hsbasar' Alıntı:
Emrah bey, villa demeyelimde, müstakil ev diyelim. Yoksa sizdemi orda oturuyorsunuz?

İsmi tabelada geçtiği için öyle dedim. :smiley: Tam da tahmin ettiğim gibi. Komşu sayılırız Sedat Bey. Biz de yaklaşık bir yıldır, oradaki TOKİ konutlarında oturuyoruz. Yoldan geçerken bir kez bir evin önünde parkedili görmüştüm aracınızı.

focus' Alıntı:
İsmi tabelada geçtiği için öyle dedim. :smiley: Tam da tahmin ettiğim gibi. Komşu sayılırız Sedat Bey. Biz de yaklaşık bir yıldır, oradaki TOKİ konutlarında oturuyoruz. Yoldan geçerken bir kez bir evin önünde parkedili görmüştüm aracınızı.

Tokide eşimin akrabaları var, sürekli gelip gidiyoruz. Mutlaka denk getirip görüşelim.

ANKARA' Alıntı:
Hayırlı satışlar Sedat.
Arabasız kalmak istemezsen ufak tefek takaslarada bak derim.

Teşekkür ederim Ömer, FJ40 halen duruyor, o nedenle takas düşünmüyorum.

Mustafad' Alıntı:
Hayırlı satışlar Sedat Bey.

Teşekkür ederim Mustafa bey.

Sedat abi hayırlı satışlar, görünce şaşırdım açıkcası, ama ev daha önemli tabi evinizde hayırlı uğurlu olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR