Wj 4.7 V8 2016 Güncel Lpg Tüketimi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan efehan23 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,928
Sadece 2002 nin 10.ayindan sonra uretilen Wj lrde akebono marka kaliper takimi kullanilmaya baslandi. Daha onceki wj lerde teves marka kit kullaniliyor...

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Teşekkürler. Bende bunda ESP var izle bunda ESP yok pas geç diye uğraştım durdum.Genelde 2000 2001 modellere bakıyorum

Kerem bey siz nerde yaşıyorsunuz sizinle de kısmet olursa tanışmak isterim.Ben samsun bafrada yaşıyorum ismim Cemil

Akebono kit sonradan yapilabiliyor ama esp sonradan olmaz...

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerem bey siz nerde yaşıyorsunuz sizinle de kısmet olursa tanışmak isterim.Ben samsun bafrada yaşıyorum ismim Cemil

memnun oldum Cemil Bey,

bende İstanbul'dayım, yardım edebileceğim bir şey olursa elimden geldiğince yapabilirim.
ESP bu araçlarda çok önemli değil bence, esp li yeni kasaları bile geyik testini (2014 ya da 15 modeldi nette videso var) geçemiyor nerdeyse. emniyet arıyorsanız yavaş gideceksiniz :smiley:
he burada 180/200 km yapan var ya da uyuyorum ama ben 150-160 üzerine hiç çıkmadım, çıkmamda.
siz şehir içi mi yoksa geziler için mi düşünüyorsunuz?

selamlar bugün bir arkadaşla görüştüm 2015 jetta 1.2 tsi almıştı daha 5 ay falan oldu alalı.nasıl mennunmusun yakıtından nekadar yakıyor dedim ////40 krş//// yakıyor dedi.:confused::confused::confused:ağlayacaktım az daha o kadar da sakin kullanırki hem yakmasın diye hemde öyle alışmış.
demem o ki 4.7 v8 motor canavar araç 40-50 arası yakıyorsa ulan varsın yaksın bee
resmen acıdım için burkuldu bebeye :D:D:D:D
4.7 v8 tüplü ve öfkeli varmı ötesi...;)

memnun oldum Cemil Bey,

bende İstanbul'dayım, yardım edebileceğim bir şey olursa elimden geldiğince yapabilirim.
ESP bu araçlarda çok önemli değil bence, esp li yeni kasaları bile geyik testini (2014 ya da 15 modeldi nette videso var) geçemiyor nerdeyse. emniyet arıyorsanız yavaş gideceksiniz :smiley:
he burada 180/200 km yapan var ya da uyuyorum ama ben 150-160 üzerine hiç çıkmadım, çıkmamda.
siz şehir içi mi yoksa geziler için mi düşünüyorsunuz?
ağırlık olarak şehir içi ama arada bir of road değilde araziye çıkabilirim teşekkürler

merhaba,

güncel yakıt tüketimim;
araç 03, WJ OV, 4" yükseltme ve BF AT lastik ( her yapılan işlem tüketimi etkiler)
İstanbul, 30km dur kalk, 60/70 km şehir içi, 100/120 km de rahat, trafiksiz yol, yumuşak, zorlamadan ve dikkatli kullanım, 0,44 kuruş/km, LPG litesi 1,99TL /// 100km de 22,1 lt LPG + benzin

Son verilerim. Flowmaster44 ve kat iptal..
4693596fb72dd9e55cedd5c494dc9f9f

Sony Xperia Z5

şehir içi 20-25 litre arası. şehir dışı 11-15 litre arası. bunlar sıkıştırmadan ölçülen veriler. benzin için. LPG de %15 fazla yakar.

ustalarım öyle değil hani benzinde çalışıp LPG ye geçiyor ya o ara da ne kadar benzin harcanıyor onu merak ettim

benim aracım hava sıcaklıgı 20 c nin üstünde oldugu zmn çalıştırmamla lpg ye geçmesi bir oluyo,sadece kışın yaklaşık bi 2-3 km gidince geçiyo.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR