Yakıt Karşılaştırması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan radicale262 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,186

Neden amerikan araçları sahiplerinin elinde az yakarken satıldıktan sonra çok yakmaya başlar?

• Eski sahipleri aracı daha iyi tanıdıklarından yakıtını istedikleri seviyede ayarlarlar.

Kullanılan: 13 18.8%
  • Yakıtı az söylemek aracı satmak için uygulanan bir taktiktir.

Kullanılan: 35 50.7%
  • Senin yakıt istasyonun mu var sorusundan kurtulmak için bir kaçamaktır.

Kullanılan: 2 2.9%
  • Yeni sahipleri genellikle acemi sürücüler olur.

Kullanılan: 2 2.9%
  • Hepsi

Kullanılan: 17 24.6%

• Kullanılan toplam oy
    69
Ynt: Yakıt Karşılaştırması

su tahoe lerin hesap işini yeniden harlayalım kafaya taktım bu ara benim wj yi satıp thoe almayı düşünüyorum.yanlız tek sorun yakıt gibi duruyor arkadaslar bu konunun acılalı baya bı olmus zannedersem uc asagı bes yukarı thoe lerın ne yaktıgı malumdur bilgilendiriseniz bir kişiyi daha deliyimi desem bilmiyorum :D tahoe li yapacaksınız sanırım ;D ;D ;D ayrıca sunuda sorayım daha onceden aramızda wj yada zj kullanan arkadaslarımız varsa süratlenme acısından hangısı daha rahat bir arac wj/zj den birimi yada tahoe mi? onuda söyleyiverirseniz tadından yenmezz bir hal alacak sevgilerle......

Etiketler

Evet evet bencede, Şu son zamlardan sonra tahoe lar gaz da ne yakıyor benzinde ne yakıyor ?
Bence yakıttan daha önemlisi yıllık verginin emisyon oranına göre hesaplanacak olması ihtimali....böyle bir kanun çıkarsa 96-97 model tahoe ya 5-6 bin tl vergi isterlermi ?
Ben 96 yada 97 model 5 kapı almayı planlıyorum.Listemde 3-4 araç var. İstanbula gidip bakacağım.

Tahoe sahiplerinden cevapları bekliyoruz...

tarkan' Alıntı:
Evet evet bencede, Şu son zamlardan sonra tahoe lar gaz da ne yakıyor benzinde ne yakıyor ?
Bence yakıttan daha önemlisi yıllık verginin emisyon oranına göre hesaplanacak olması ihtimali....böyle bir kanun çıkarsa 96-97 model tahoe ya 5-6 bin tl vergi isterlermi ?
Ben 96 yada 97 model 5 kapı almayı planlıyorum.Listemde 3-4 araç var. İstanbula gidip bakacağım.

Tahoe sahiplerinden cevapları bekliyoruz...

yok vergı net 96 modelden asagısı 850tl yıllık orası kesın ancak yakıt korkutmuyor degil günlük kullanım için.......

Arkadaşlar ot gaz da şehir içi 6,50Kr Şehir dışı bu güm Çandarlıya gidiyorum dönüşte keyifle yazarım.
Şehir içi yakıtı yada total yakıtı serviste elektronik olarak bağlayıp kısma imkanıu olabilir belkide.Zira Amerikada forumlar 17-18 litre veriyor

96 BLAZERI IM sehır ıcınde 22-23 lıtre . uzun yolda 100 u gecmedıgım zaman 14-15 lıtre. arazıde 4 cekerle bol rampalı yerlerde 30-32 lıtre otogaz yakıyor.yaklasık 2 senedır bende arac.her seferınde yakıtı denerım. yakıtı azaltmak ıcın yaptıgım butun cabalara ragmen bundan azına dusuremedım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR