Yeni Bir Defender'cı Geldi!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SuperContra Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,133

SuperContra

Kamp I
Yer
İstanbul
Web
www.baybarskirman.com.tr
Herkese merhabalar. Daha önce konu açmıştım araç arıyordum. Sonunda ben de aldım! Geçtiğimiz haftalarda İzmir'e gittim aldım geldim :smiley: Araç 2.5 Benzinli & LPGli

Aracı İzmir'de Volkan'dan aldım. Volkan'a da Ozan Tan satmış öncesinde. Burada konu açtığımda Ozan çok ilgilendi sağ olsun. Baya konuştuk ettik. Bana Murat abiyi (Murat İrfan Ağcabay) Facebook'tan eklememi söyledi. İyi ki söylemiş. Tanıştım kendisiyle, sağ olsun arabayı aldığım ilk günden beri kendi arabası gibi koşturdu benimle beraber. Yardımlarının karşılığını nasıl öderim bilemem. Buradan da teşekkür ediyorum tekrar.

Araca dönecek olursak. Ön disk frenler baya sağlam. LPG yeni. Ayarını İstanbul'da ben yaptırdım. Ancak yolda ayarsız olması sebebiyle İzmir-Manisa yokuşlu virajlarında biraz sıkıntı yaptım :( Neyse ki sağ salim geldik. Interior olarak diğer araçlara göre daha bakımlı ama her defender gibi masrafı var var var :smiley:

Fotoğraflara gelelim

Solda Ozan, ortada Volkan ve sağda ben :smiley:

11000631 10206234316885120 6133406980958337147 o

20150310060813

Ekli dosyalar

• 10353033_10153186718383984_4346901146552923842_n.jpg
    10353033_10153186718383984_4346901146552923842_n.jpg
    104.1 KB · Görüntüleme: 231

Etiketler

Ynt: Yeni Bir Defender'cı Geldi!

Önceki sahiplerinden biri direksiyonu ve vitesi beyaz kaplatmış. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Benim hiç hoşuma gitmiyor bu tarz uygulamalar. O yüzden ben de Kayalar Oto Bayram abi'den yeni tip direksiyon simidi ve vites topuzu aldım. Yeni tip olmasını istiyordum zaten denk geldi açıkçası :smiley:

Ekli dosyalar

• pr_01_824_max.jpg
    pr_01_824_max.jpg
    101.4 KB · Görüntüleme: 334

Çok teşekkür ederim Ferhan bey, Mustafa bey, Sinan bey. Kazasız belasız inşallah.

Umarım siz de en müsait zamanda içinize sinen bir araç bulursunuz Erdal bey. Doğru araç için acele etmemekte fayda var.

SuperContra' Alıntı:
Bana Murat abiyi (Murat İrfan Ağcabay) Facebook'tan eklememi söyledi. İyi ki söylemiş. Tanıştım kendisiyle, sağ olsun arabayı aldığım ilk günden beri kendi arabası gibi koşturdu benimle beraber. Yardımlarının karşılığını nasıl öderim bilemem.
Eklemiş olduğum linkteki konuyu baştan sona okursanız "Yardımlarınızın karşılığını nasıl ödeyeceğiniz"e dair fikir edinmiş olursunuz kanısındayım :smiley: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108692.0

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Erdal bey diyarbakırda bir adaşınızda 110 dizel var 87 model satıyor tlf 0 532 455 92 04 selamlar.

Hayırlı olsun. Darısı başımıza artık. :smiley:

Geçen gün Yoğurtçular parkında gördüm galiba sizin aracı. Yan yana çok güzel duruyorlardı.

Kazasız, belasız keyifli seyehatler dilerim.

Hayirli ugurlu olsun gule gule kullanirsin insallah :smiley: en ufak sorununda bana yazabilirsin elimden geldigince yardimci olurum :smiley: her ailede kotu cocuklar olur sen onlardan olma :smiley: ailemize hosgeldin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.