Yeni Bir Land Cruiser Sizlerle.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emrah artarslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 193
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,255

Etiketler

Ynt: Yeni Bir Land Cruiser Sizlerle.

o da olur inşaallah.kısmet ve niyet meselesi.

Aracın sesine bayıldım. Bi kaç işlemle tamamen değişmiş valla ilk haline göre. Sonra arazide keyfini çıkarmak kalıyor. Hayat bu işte. Güle güle kullanın.

emrah abi onurun arkadaşıyım ben dün söylemişti projeyi ama tam konuşamadık burdan okuyunca emin oldum soa projen hayırlı olsun ve bolcada sabır diliyorum :smiley:
soaya ek olarak lastik inçleri büyüycek mi ?

karsuçamur' Alıntı:
emrah abi onurun arkadaşıyım ben dün söylemişti projeyi ama tam konuşamadık burdan okuyunca emin oldum soa projen hayırlı olsun ve bolcada sabır diliyorum :smiley:
soaya ek olarak lastik inçleri büyüycek mi ?
teşekkürler. lastikler için bakalım konu hakkında tam detaylı bilgiye sahip değilim yükselteceğimiz zaman ustayı dinleyeceğiz artık

Emrah bey aracınız çok harika olmuş epeyce bir emek sarfettiğiniz resimlerden belli oluyor size kazasız belasız keyfli bir sürüşler diliyorum, benimde hep aklımdan geçen bir araç BJ60 çok yakın zamanda biraz zor ama ilerde birgün bende bir bj60 ile aranıza katılmayı düşünüyorum şimdilik sadece hayaliyle yetiniyorum :smiley: eğerki sakıncası yoksa aracın size maliyeti ne oldu alırken ve yaptığınız ilavelerle birlikte? şimdiden teşekkür ediyorum

aantalya' Alıntı:
Emrah bey aracınız çok harika olmuş epeyce bir emek sarfettiğiniz resimlerden belli oluyor size kazasız belasız keyfli bir sürüşler diliyorum, benimde hep aklımdan geçen bir araç BJ60 çok yakın zamanda biraz zor ama ilerde birgün bende bir bj60 ile aranıza katılmayı düşünüyorum şimdilik sadece hayaliyle yetiniyorum :smiley: eğerki sakıncası yoksa aracın size maliyeti ne oldu alırken ve yaptığınız ilavelerle birlikte? şimdiden teşekkür ediyorum

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim inşallah hayalleriniz gerçeklesir sizde toyota sahibi olursunuz. eskide olsa bence konforlu ve arazide başarılı bir araç. benim aracım hj 60 1987 model 6 silindir 4000cc dizel motora sahip 16.000 tl ye aldım ve üzerine resimlerden de gördüğünüz gibi jant, lastik , ön , arka tampon , yan basamak , üst sepet , spacer ,24 v vinç , makasları yükselttim , sis lambaları , egzost aracın dışına yaptığım değişiklikler motorunda degiştirdiğim sadece kilitli olan ön pervaneye yenisi civalı olanı ile değiştirdim.
toplamda 10 ile 13 bin tl arası masrafım oldu. ama inanın ki değiyor ve aracı soa , ön arka kilit düşünüyorum

emrah artarslan' Alıntı:
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim inşallah hayalleriniz gerçeklesir sizde toyota sahibi olursunuz. eskide olsa bence konforlu ve arazide başarılı bir araç. benim aracım hj 60 1987 model 6 silindir 4000cc dizel motora sahip 16.000 tl ye aldım ve üzerine resimlerden de gördüğünüz gibi jant, lastik , ön , arka tampon , yan basamak , üst sepet , spacer ,24 v vinç , makasları yükselttim , sis lambaları , egzost aracın dışına yaptığım değişiklikler motorunda degiştirdiğim sadece kilitli olan ön pervaneye yenisi civalı olanı ile değiştirdim.
toplamda 10 ile 13 bin tl arası masrafım oldu. ama inanın ki değiyor ve aracı soa , ön arka kilit düşünüyorum
Emrah bey gülel güle kullanın...Gerçekten çok güzel olmuş.Diğer eksikleri en kısa zaman da tamamlamanız dileğiyle..

bilgilendirme için teşekkürler Emrah bey, sizlerin zaman zaman fikirlerine ihtiyaç duyacağım zaten buradaki yorumlarda epeyce ufkumuzu açıyor.

Merhaba emrah,çadırım bitmiş hali,sepet bu hafta içi bitiyor çarşanba montaj olucak
sepet paslanmaz,çadır içi ve elemanları pasalnmaz..
saygılar

Adr ii

Adrn ii

Runner adr

Runner ben

Resimlere detaylı bakınca önemli emek harcadığınız net görülüyor.Güle güle kullanın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri