Yeni Duster

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan milkman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,283
Ynt: Yeni Duster

olcaykarakaya' Alıntı:
Arkadaşlar bu gün beni Ermattan aradılar kolçağınız geldi. Montaj için randevu alın dediler. Ne kolçağı dedim. Onlarda aldığım 0 arabanın standardında olduğunu söylediler. Geç geldiği için montajı sarkmış dediler. Bilginize.

O zaman bende enteresan birşey paylaşayım,
Dün Gaziemir Ermat'ta yeni Duster'ı test ettim ve yoldayken satış görevlisi beyfendiyle şöyle bir konuşmamız geçti;
dedimki:
-bu araçta kol dayama yokmu? Olması lazım değilmi?
cvp:
-İnternette standartında var yazıyor ama bize araçlar kol dayamasız geliyor.Bizde muallakta kaldık aslında.
-Peki hiç şikayet olmuyormu alanlardan?
cvp:
-Bir iki kişi talep etti bizde reno'dan tedarik ettik.

?'?

Ben anlamadım.
Ben mi geçiştirildim nedir.ama sevindim geç olsun güç olmasın kol dayamasız araç olmaz 'bence

Bu arada aracın hayırlı olsun abi,dün bindim dedim ya gerçekten çok güzel,ŞAHANE
Kazasız belasız inşallah...

Etiketler

AL1820' Alıntı:
yeni duster ı inceledim araçtaki saç kalınlığı diğer araçlarla aynımı doğrusu merak ettim, aracın içini tatmin edici buldum beğendim
ama dışardaki kapı kolları ve bagajdaki yalıtım için koydukları malzemenin daha sıfır araçta dağılmış olması hoşuma gitmedi

Duster seni bozar AL1820, suzi daha iyidir. Hemi de şöyle kilitlisinden, şaselisinden.
:smiley:

Tamamdır olcaykarakaya; epeyce kullan, ayrı bir başlık açarak izlenimlerini yaz. Araya karışmasın. Ama bir gün mutlaka yaz. Yazmak hem görevin hem hakkın. Çünkü bu Duster aleminde hiç kimse senin kadar sabırla beklemedi.

bozmaz olgun seni bozmamış bi kere :smiley:
duster benim almayı istediğim bir araç yenisini çok beğendim biraz daha kaliteli yapsalar
herkes dusterci olur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.