Ynt: 3. Taraklı Karavan Festivali (13 - 16 Haziran 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,261
3.Taraklı Karavan Şenliğinden görsellerimiz devam ediyor :smiley:

Enginarlar kime gidiyor

Termal

Termal 2

Termalin yararlar

Ekli dosyalar

• Taraklı (10).JPG
    Taraklı (10).JPG
    221.4 KB · Görüntüleme: 224

Etiketler
Sevgili Ayhan 58 güzel satırların için sağol, varol seni gördüğüme sevindim eski sağlığına kavuştuğunuda gördüm ona dahada çok sevindim.Ben bazı nedenlerden dolayı hiç bir karavan etkinliğine katılmadım katılmamda ancak seni ziyarete geldiğimde beraberce gezdiğin yanındaki karavancı dostlarla çok azda olsa görüşüp tanışmanın mutluluğunu yaşadım hepsi çok candan arkadaşlar hepinize selamlar sevgiler ve kazasız belasız geziler dilerim .Sağlıkla..

metintüre' Alıntı:
Sevgili Ayhan 58 güzel satırların için sağol, varol seni gördüğüme sevindim eski sağlığına kavuştuğunuda gördüm ona dahada çok sevindim.Ben bazı nedenlerden dolayı hiç bir karavan etkinliğine katılmadım katılmamda ancak seni ziyarete geldiğimde beraberce gezdiğin yanındaki karavancı dostlarla çok azda olsa görüşüp tanışmanın mutluluğunu yaşadım hepsi çok candan arkadaşlar hepinize selamlar sevgiler ve kazasız belasız geziler dilerim .Sağlıkla..

58ayhan' Alıntı:
Sayın Yavuz ve Ülker hanım sizi aramızda görmek çok güzeldi başka zamanda başka yerde inşallah..Saygılar

Teşekkürler, Ayhan Bey.... Bir yerlerde tekrar görüşebilmek ümit ve dileğiyle....

Değerli kardeşim Metin tabiki ben de biliyorum karavan topluluğuna katılmadığını ama burda senin s fikirlerinden ve gezidiğin güzel yerleri sevdiğin arkadaşlarınla paylaştığını hepimiz biliyoruz ben her gezimde senden çok faydalandım ve bu gezimde bana yol tariflerinle beni çok rahatlattın onun içinde kalabalıklada olmasan yine sen bizim aramızdasın çok sağol kardeşim senle her yerde karşılaşmak mümkündür . Bartın Filyostan selam

BOLU GLKY VE FLYOS KOYU 028

BOLU GLKY VE FLYOS KOYU 031

BOLU GLKY VE FLYOS KOYU 032

Ekli dosyalar

• GÖYNÜK RESÄ°MLERÄ° 025.JPG
    GÖYNÜK RESİMLERİ 025.JPG
    97.2 KB · Görüntüleme: 207

58ayhan' Alıntı:
Değerli Çöl kartalı sana suyu tarif ettim ama soyunup altına şöyle bir yatasın diye tiyo verdim el yıkamakla olmazdı ama yinede gitmiş bulmuşsun sizle tanışmak güzeldi Yengeye selam

Suyu buldum da tam soyunacaktım dört otobüs, bir o kadar minübüs, kaynağa gelince bana sadece ayaklarımı suya değdirmek kaldı. Neyse ki yolumuzun üzerinde çok termal var ;D ;D ;D

Taraklı'dan birkaç görsel daha :smiley:

Tarakl iekleri

Tarakl iekleri 2

Taraklda keyifli anlardan biri

Tarakl iekleri 3

Ekli dosyalar

• Sabah Kahvaltısı.JPG
    Sabah Kahvaltısı.JPG
    244.2 KB · Görüntüleme: 207

Bu çiçekler de Taraklı'dan....

DSC08912

Ekli dosyalar

• DSC08909.JPG
    DSC08909.JPG
    118.8 KB · Görüntüleme: 219

4. festivalden herhangi bir haber varmıdır yoksa 3. sonmuydu bilenlerden bilgi rica ediyorum.
Kalın sağlıcakla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR