Ynt: Gezenbilir; UŞAK Ulubey Kanyonu 112 Acil Arama Kurtarma Kamp Etkinliği (25 - 26 Şubat 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan trooper64 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 145
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,580
pandipieri' Alıntı:
ilk foto baltalar elimizde olayi olmus tam... bu arada hemen belirtelim o agac ormanda kırılmıs halde bulunan bir agacti... yani elimizdeki agac ormanda ölü bulunmustur...

zaten ayhan ın bulunduğu kısımdan kırılmış olduğu belli oluyor hocam. ayhan da çifte baltalı.... o baltalar sadece dalları temizlemek için arkadaşlar. ağacı dallı budaklı olarak engebeli arazide uzun mesafe taşımak zor oluyor da...

Etiketler

uzun zamandır ateş başında bu kadar uzun ve lezzet aldığım sohbet olmamıştı. onca saat boyunca boş geçen bir an olmadı. artık sabah olacak, uykular gözlerden şelale oldu ama muhabbet bitmedi....
korkuyorum ki bu faaliyetler kronik bağımlılık yapacak bizde.

(Kamp Etkinliği (25 - 26 Şubat 2012)

uşak banaz 112 den paramedik adem arazi koşullarında araç kullanmakla ilgili eksikliklerimizi görmeye başladıktan sonra bu işi nasıl öğrenebiliriz ile ilgili arayış içersindeyken bir vesile ile levent beyle(abimle) tanıştık.olurmu olmazmı derken oldu hemde çok güzel oldu, gerçekten çok faydalandığımız bir sürü teknik bilgi edindiğimiz bir organizasyondu serkan saygan abimize levent abimize uşaktan ayhan abimize herşey için harcadıkları emek ve özellikle dostlukları için dağ64 gurubuna katılımlarından dolayı uşak banaz 112 istasyonu personeli adına teşekkürlerimi iletiyorum.....

Adem dostum,

asil biz size misafirperverliginiz ve dostlugunuz icin tesekkur ederiz. birlikte dogayi paylastik, yeni seyler ogrendik, biraz da olsa faydali olabildiysek ne mutlu bize... daha birlikte yapacagimiz cok sey var...

pandipieri' Alıntı:
Adem dostum,

asil biz size misafirperverliginiz ve dostlugunuz icin tesekkur ederiz. birlikte dogayi paylastik, yeni seyler ogrendik, biraz da olsa faydali olabildiysek ne mutlu bize... daha birlikte yapacagimiz cok sey var...
aynen katılıyorum.....

baltalar elimizde öncesi sonrası ;)

SAM 1269

SAM 1274

SAM 1275

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR