4x4coffee kullanıcısının son içeriği

1. 4x4coffee

Suzuki Vitara 2.0 Yardım

LPG konusunda bilgim yok maalesef. En güzeli "Suzuki-fam Oto" ya da "İstanbul Yıldırım oto" gibi köklü servislerden bilgi alman. benden bu kadar :)
  2. 4x4coffee

Suzuki Vitara 2.0 Yardım

ağır offroad yapmayacaksanız yani aracı yükseltip vinç ve diğer ekipmanları takıp çamur çukuruna girmeyecekseniz manuel size hiç gerekmiyor. otomatik size konfor sağlar. ayrıca otomatik vitesin de vitarada 1. vitesde kal 2. vitesde kal. ya da overdrive tuşu ile 1-2-3 vites arasında gez 4'e atma...
  3. 4x4coffee

Suzuki Vitara 2.0 Yardım

tabi alınır. yeter ki temiz sağlıklı yapılmış olsun. 93-94 model de 18000 civarı gene temiz ise alınabilir. suzukiden anlayan bir yere götürebilirsiniz. yanlız bunlar karbüratörlü ve sıralı LPG olmuyor 1996 ve üstü tercih edilir.
  4. 4x4coffee

Suzuki Vitara 2.0 Yardım

selamlar, 1996 vitara 2000 taş gibi arabadır. Diğer vitaralar gibi. 1.6 ya göre de çok yakıt farkı olamamakla birlikte yakıtı biraz fazladır. 2000 motor kasayı daha iyi taşır. 1.6 motor 4 kapı kasada ömrünü 2000 motora göre daha erken tamamlar çünkü büyük kasayı taşımak için daha çok yorulur...
  5. 4x4coffee

Satılık 1998 3k Otomatik Vitara Jlx Ispanyol

Günceli : 1998 Suzuki Vitara 1.6 JLX 30.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 394928879
  6. 4x4coffee

Satılık 1998 3k Otomatik Vitara Jlx Ispanyol

Merhaba Aracımı daha büyük santa fe almak için satıyorum. 1998 Suzuki Vitara 1.6 JLX 32.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 381991821 saygılar,
  7. 4x4coffee

Avrupa Yakası Expertiz Için Ssangyong Servis Varmıdır?

slm. GÜRCAN OTOMOTİV I Adres - İletişim Gökpınar Motors - iletisim
  8. 4x4coffee

Vitara Hararet Sorunu

Selamlar, Evet. Tıkalı su borularıymış. Daha önce kalörifer radyatöründen su sızdırmıştı ve ben de radyatör kapatıcılardan motor suyuna koymuştum 1 yıl önce. Bu kapatıcının boruları uzun vadede tıkadığını düşünüyorum. Ayrıca kalörifer radyatörünü de değiştirdik ve 3 LT antifirizi saf su ile...
  9. 4x4coffee

Vitara 3k Lastik Secimi

Pirelli Scorpion STR 195/80R15 96T M+S
  10. 4x4coffee

Vitara Hararet Sorunu

Herkese merhaba, yedek su deposundan su fışkırma benim 1.6JLX aracımda oldu. Ben tabi bu fışkırma olayını silindir kapak contasını yaktıktan sonra anladım. İlk gördüğümde fazla suyu atıyor diye düşünmüştüm. Bilgisizlik. Sonra uzun yola motorda az kalan su ile çıktım ve dağları rampaları aşarken...
  11. 4x4coffee

Merhaba Arkadaşlar

Merhaba, Bilgidim arabayı anlatabilirim. Vitara 3 ya da 4 kapı 1996 ve sonrasını öneririm. 16Valve olanı. Freelander TD4 2000 lerin başı sorunlu bir motor olarak okumuştum. Gene daha iyi bilenler fikir verecektir. Otomatik porya işinizi görecektir. Manuel porya için araçtan inmeniz gerekir ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri