77pickup110 kullanıcısının son içeriği

1. 77pickup110

Satılık Defender Dizel Motor + Şanzıman+Arazi Şanzımanı

Ynt: Satılık Defender Dizel Motor + Şanzıman+Arazi Şanzımanı 87 Defender Yalnızca arazi şanzuman ihtiyacım bulunmakta, fiyat ne düşünürsünüz.
  2. 77pickup110

Defenderi Olmayan Defender Sevdalıları

Ynt: Defenderi Olmayan Defender Sevdalıları Defender arayan ihale kovalayan arkadaşlara duyurulur, askeriyeden alıp evrak ve ıvır zıvırla uğraşacağınıza buyrun benim emektar. İstediğiniz gibi modifiye edin, düzeltme yapın şu an ihaleden alıpta masraf yapacağınız arabayla benim araç arasında...
  3. 77pickup110

Likya Yolu Üzerinde Konaklama Alternatifleri Hk.

Ynt: Likya Yolu Üzerinde Konaklama Alternatifleri Hk. Gezenbilir üyesi olarak bizde Likya yolu üzerindeki Karaağaç / Alınca Mahallesine taşındık ve ev pansiyonculuğu yapıyoruz. Ölüdeniz - Patara etabı için üyelerimize her türlü bilgi yardımında bulunabiliriz. http://alamutalinca.com/...
  4. 77pickup110

1987 Defender 110 Dizel Kamyonet

Araç fotoğraflarda görüldüğü gibidir. 2008 askeriyeden çıkmadır. 2009 yılından beri ben kullanmaktayım. Araca geçen yıl motor yapıldı. Kullandığım süre içerisinde bir kere yolda bırakmamıştır. Aracı hali hazırda kullanmaktayım, arazi vitesinde, yürüründe, motorunda hiçbir problem yoktur, tentesi...
  5. 77pickup110

1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur? Bu başlık zannedersem yalnızca istekte bulunupta cavap alamayanların sayfası olmuş......! ???
  6. 77pickup110

1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur? FETHİYE-O22-d4 yürüyüş rotaları çıkarmak için ihtiyacım var.Gönderen olursa çok memnun olurum. jokertr@hotmail.com
  7. 77pickup110

En güzeli hangisi

Ynt: En güzeli hangisi 110 soft top zannedersem Station Wagonla aynı. Valla işin aile kısmı bahane, piknikti, turdu,geziydi, balık sevdası derken arabanın içi eşyadan geçilmiyo bende şu an pickup var ama onun bile arkasını ağzına kadar dolduruyoruz ::)
  8. 77pickup110

En güzeli hangisi

Ynt: En güzeli hangisi Bende aile olmam sebebiyle 110" NAS'dan yanayım. Selamlar.
  9. 77pickup110

En güzeli hangisi

Defender hayranlarının gönlünde yatan model hangisi?
  10. 77pickup110

Koltuk Sayısı İçin Öneriniz?

Yaptığım araştırmalar sonucu Hususi araç(Arazi Aracı) ve 2 kişi olarak gözüken arabamın arka kısmına emniyet kemerli dahi olsa koltuk ekleyemiyorum.Kamyonet olduğunda 2008'den beri bu işleme izin vermiyorlarmış.Ancak önümüzdeki yaz tur aracı olarak kullanmak istediğim bu araca hiç bir şekilde...
  11. 77pickup110

Landrover 100 " Defender Projesi

Ynt: Landrover 100 " Defender Projesi Herkez gider Mersin'e ben giderim tersine. Bende benim aracı nasıl 10 kişilik yaparım diye uğraşıp duruyorum ama mümkün görünmüyor...............!
  12. 77pickup110

Debriyaj Pedalından İceri Yağ Sızıntısı

Ynt: Debriyaj Pedalından İceri Yağ Sızıntısı Aynı dert benimde başıma geldi. Hidrolik yağı olduğu için önce boyayı sonra sacı mahveder temizlik şart. Kendim önce fren pedalını söktüm çünkü üst merkezi başka türlü sökmek çok zor sonra debriyaj üst merkezini söküp içindeki yayı ve lastiklerini...
  13. 77pickup110

Yurtdışı Land Rover Hayali

Sevgili üyeler site içerisinde biraz araştırma yaptım ve gümrükten uygun fiyatlı bir şey sokmak deveye hendek atlatmakla eş değer gibi. Tempus nickli Kürşad bey bu konuya giriş yapmış sonra kendi imkanlarıyla çıkmış. ;D Çünkü gümrükteki yaş sınırı uygulamasına takılmış. Şimdi ben farklı bir sual...
  14. 77pickup110

Land Rover Defender Sürati

Ynt: Land Rover Defender Sürati Sayın Royal Class evet haklısınız, 5.vites ekonomik bir vites ancak yokuş aşağı düz bir yol bulursanız 4.vites yetersiz kalıyor. Ayrıca aracın ağırlığı dolayısıyla yokuş aşağıya inanılmaz ivmeleniyor ve 110-120 km hıza çıkınca 5.vites dahi yetersiz kalıyor.
  15. 77pickup110

Defender Koltuk Sayısı ?..

Aracım kamyonet,araç ruhsatında 2 kişi olarak görünmekte ancak turistik tur düzenleyen aynı tip araçların ruhsatlarında 7-8 hatta 9 kişi yazanlar var. Askeriyede bu araçları arkadaki yanlamasına sıralı koltuklarıyla kullanmakta. Aracı bu şekilde kullanabilmek için nasıl bir işlem yapmam lazım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri