abdduman kullanıcısının son içeriği

1. abdduman

Şehirde Sırt Çantası Taşımak

Avm'lerde (multitool denilenlerden olmak kaydıyla) girişte çantadan çıkarıp göstererek girebiliyoruz. Havalimanlarında ise el bagajında kesinlikle yasak. Kamu binalarında ise kurumdan kuruma değişiyor. Bazı kurumlarda doğrudan geçebilirken bazılarında emanete alıyorlar. Eğer gerçekten...
  2. abdduman

Çantanız tam bir beyaz yakalıya göre donatılmış. Ama ben yine de bir çok amaçlı çakı bulundurmanızı öneririm. [emoji4] Şehir içinde çakı ile halledilebilecek her şeyi illa ki başka bir şekilde de halledebilirsiniz, fakat çakı size zamandan tasarruf sağlar. E5303 cihazımdan Tapatalk...
  3. abdduman

Allah sabır versin. Günde 250 km yol zor. E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. abdduman

Otomobil ile mi dolaşıyorsunuz? Eğer öyleyse çanta çok gerekli olmayacaktır. E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. abdduman

Kusura bakmayın ben imzanızı anlamadım, direk siz onu yazdınız sandım. [emoji3] İyi forumlar.
  6. abdduman

Aradığınız huzur sırt çantası mıydı?
  7. abdduman

Valla çantadaki bazı eşyaların fuzuli bulunacağını biliyordum ama bunun dolmakalem olacağı hiç aklıma gelmemişti. Ayrıca bir değil, siyah ve mavi olmak üzere iki tane var. Benim çevremde de yok dolmakalem kullanan ama bunu gereksizliğe bağlamamıştım hiç. Ben yazılarımı hep dolmakalem ile...
  8. abdduman

Mürekkebi dolduruyorsunuz, yazıyorsunuz. Bu kadar. [emoji3]
  9. abdduman

Dolmakalem ile başka bişey yapılabiliyor mu? [emoji54]
  10. abdduman

Nasıl yani? Yazı yazıyorum [emoji53] E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. abdduman

Selamlar, Son zamanlarda şehirlerde bir çok kişinin (özellikle de genç erkeklerin) sırt çantalarıyla dolaştıklarına şahit oluyoruz. Hatta kadınlarda da bu durum yaygınlaşmaya başladı. Ben de işim gereği (laptop taşıdığım için) sırt çantasıyla dolaşanlardanım. Tabi bunda arabamın olmamasının...
  12. abdduman

Hayatta Kalma

Başlık biraz eski ama her zaman güncel. Özellikle büyük Marmara depreminin beklendiği bir zamanda. Bizleri bekleyen en muhtemel felaket maalesef deprem olduğu için hazırlıklarımız da genelde ona yönelik. Konuyu açan arkadaş gayet güzel bilgiler vermiş. Bunlara ek olarak söyleyebileceğim...
  13. abdduman

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar, İstanbul'da yaşayan bir yazılım uzmanıyım. Bir kaç yurtdışı gezisi haricinde gezen biri sayılmam. Kamp, doğa sporları gibi konularda da henüz pek bir deneyimim yok. Yani foruma pek katkı sağlayamayacağım şimdilik. Fakat köyde doğdum büyüdüm. Hayvanlarla iç içe yaşadım. Doğayı ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR