Abdullah BULUT kullanıcısının son içeriği

1. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

merhaba , dediginiz yerdeki arac ile turkiyedeki arac arasinda kucuk bir fark var , o da romork agirligini 500 kl kadar etkiliyor . . . turkiyede ki nin 2.2 motor , 103 kw , verdigin site dekinin ise 2.2 motor , 110 kw dir . . . hayirli gunler...
  2. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

merhaba , tesekkurler , siteye yazdikdan sonra , tata nin sitesinde , agirliklar bolumunde olmasi gereken bilgiyi , boyutlar basliginda buldum . . .
  3. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

4. Abdullah BULUT

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

merhaba hayirli olsun , hayirli bayramlar . . . ben karavan cekmek icin xenon 4x4 veya 4x2 dusunuyorum , arac kullanicisi olarak sizden rica etsem ( kitabciginda veya ruhsatinda ) azami frenli romork agirligini bildirirmisiniz? sizdeki 4x4 mu 4x2 mi ? simdiden tesekkurler , hayirli bayramlar . . .
  5. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

merhaba hayirli bayramlar , masaellah guzel bir arac , hayirli olsun . . . ben karavan cekmek icin , ikinciel xenon 4x2 dusunuyorum , yalniz ogrenemedigim azami , frenli romork agirligi , ruhsatta veya teknik kitabciginda yazmali , rica etsem bana bildirirmisiniz ? simdiden tesekkurler ...
  6. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

7. Abdullah BULUT

Nissan Skystar Parçaları Lazım

cumleden bayramimiz mubarek olsun . . . karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , 4x4 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir gucu 4 -...
  8. Abdullah BULUT

Nissan Skystar Ön Koruma

cumleden bayramimiz mubarek olsun . . . karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , 4x4 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir gucu 4 -...
  9. Abdullah BULUT

Nissan Skystar Terrano Ön Diferansiyel Sabit Kilidi

cumleden bayramimiz mubarek olsun . . . karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir gucu 4 - tork 5 -...
  10. Abdullah BULUT

##satılık Pırıl Pırıl Skystar##

karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , 4x4 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? . . . simdiden tesekkurler , hayirli gunler . . . 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir...
  11. Abdullah BULUT

Satılık 2004 Nissan Skystar 4x4

karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , 4x4 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? ozelden bildirirseniz memnun olurum . . . simdiden tesekkurler , hayirli gunler . . . 1 -...
  12. Abdullah BULUT

Nissan Skystar

ve 4x4 icin . . .
  13. Abdullah BULUT

Nissan Skystar

cumleden bayramimiz mubarek olsun . . . karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir gucu 4 - tork 5 -...
  14. Abdullah BULUT

Nissan Skystar Hararet Den Motor Arızası

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri