adrenalim kullanıcısının son içeriği

1. adrenalim

amasra oradan da horma ve valla kanyonları

merhaba arkadaşlar uzun zamandır planlamış olduğum küre dağları gezimi nihayet bayram tatilinde gerçekleştireceğim elımde bu gezi için bir çok bılgi olmasına rağmen küre dağlarının doğasını tahmın ettiğim için buraları bilen ve tecrübe etmiş arkadaşlardan detaylı bilgi istiyorum kendi aracımla...
  2. adrenalim

nikon D70S

merhabalar nikon d70s hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum. saygılar :)
  3. adrenalim

Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel

Ynt: Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel teşekkür ederim arkadaşlar aracımı kullandığım için yenileme çalışmalarıma da aynen devam ediyorum geçtimiz günlerde fren sistemini komple değiştirdim pedal vestenhause üstmerkez borular balatalar vs komple yeni model e çevirdik yeni modelden...
  4. adrenalim

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? sapanca
  5. adrenalim

Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Duyurusu (23 - 29 Temmuz 2011)

Ynt: Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Duyurusu (23 - 29 Temmuz 2011) katılımcı sayısı kişi ile sınırlı mı
  6. adrenalim

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? fetiye
  7. adrenalim

Ynt: Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel araç kocaelinde-izmitde görebılırsınız
  8. adrenalim

Ynt: Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel teşekkürler arkadaşlar sağolun saygılar
  9. adrenalim

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları sanki bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi :)
  10. adrenalim

Ynt: Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel teşekkür ederim sağolun,, evet çok uğraştık şimdide satmak zorunda kalıyorum hayırlısı olsun artık
  11. adrenalim

Ynt: Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel güncel fiyat 20.000 tl dir
  12. adrenalim

Ynt: Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel sağolun tşkler biliyorum ben de üzüleceğim hatda üzülüyorumda ama bıraz mecburıyetden satıyorum bu araç ile çok yakın alakadarım o benden bır parça gibi :( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=43383.0 link e bakarsanız anlarsınız nasıl...
  13. adrenalim

yuvacık kazandere (parsık) mağarası keşif gezisi

Ynt: yuvacık kazandere (parsık) mağarası keşif gezisi artık bu mevsimde girilmez yaz aylarında daha sağlam teşlilat ile yaniden denerizz ;)
  14. adrenalim

Ynt: Satılık - 1989 Model Defender 2,5 Dizel sağol,, teşekkür ederimmm
  15. adrenalim

Defender Modifiye!

Ynt: Defender Modifiye! harıka araç

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız