alicengiz07 kullanıcısının son içeriği

1. alicengiz07

Sunroof

Uhhh massallah HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. alicengiz07

Sunroof

Cok mu ınce yav? HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. alicengiz07

Baofeng Uv 5re

Tesekkurler HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. alicengiz07

Baofeng Uv 5re

Sakıncası yoksa merak ettgim icin soruyorum neden amator telsiz belgesi olmayana vermiyorsunuz? (Telsizler hakkında hic bilgim yok) HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. alicengiz07

Sunroof

Dusterlarda sunroof varmı? Yada yaptıran varmı acaba? HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. alicengiz07

Yeni Korando

Demek istediginizi anladım benim sormak istedigim tam olarak su internette olsun gezenbilirdeki denemelerden vs lerden duster arazide (ust duzey off road dan bahsetmiyorum) gayet guzel gidiyor duster offroad vs diye grupların videolarından falan tkip ediyorum. Lakin size sordugum yada sormaya...
  7. alicengiz07

Yeni Korando

Ya mesela duster hafif oldugu icin hafif off road da camurda vs daha iyi falan diye okudum birde korando nun üretimi mi yok neden 2013 den daha yuksek model yok onu bulamadım sitesine girdim dort tane arac gorunuyor sahsuvarogullarında onda da korando sport var kasalı kamyonet normal korando...
  8. alicengiz07

Yeni Korando

Yeni korandolardan kullanan varmı? Sıfırı satılmıyor sanırım sport degil normal korando duster ile kıyaslayabilecek kimse varmı acaba yada kullanıslılıgı vs olarak anltacak yardımcı olacak kimse varmı? HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri