ANL2002 kullanıcısının son içeriği

1. ANL2002

Pajero 3.5 V6 Aldım Sizce Yorumlarınız?

Sağol kardeşim Allah razı olsun.sağlam araç Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. ANL2002

Aynen öyle sağlam araç masrafı Yok çok şükür inşallah büyük masraf çıkarmaz .siz daha önce kullandınız mı Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. ANL2002

Eywallah inşallah herkes istediğine ulaşır . Masrafı yok her araça baktığımız gibi sıvı bakımlarını ve ağır bakımını yapıyorsun hiçbirşey olmaz Allah ın izniyle .kardeşim gücü hissediyorsun Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. ANL2002

Selamlar abiler hayatımda tüm birikimime pajero aldım görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. bilgili abilerim :smiley:
  5. ANL2002

Pajero 3.5 V6 Hakkında

Pajero aldım 3.5 ama ruhsatta çeki Demir'i işli değil ben kayık çekiyorum ama araçın biliyorsunuz ki fabrika çıkışı çeki Demir'i var trafik te sorun olur mu nasıl işlettirebilirim ? Acaba aracın kitapçığını bulsam işlettirebilir miyim? Aracın hakkında bilgi verebilir misiniz
  6. ANL2002

Yardım Edebilirmisiniz

Anlıyorum bu araçta şanzımanı tamamen bozar mı öyle çırtlatmadan geçirsem
  7. ANL2002

Yardım Edebilirmisiniz

Yok kardeşim bir gelişme yazan anlatan da yok ki
  8. ANL2002

Yardım Edebilirmisiniz

Sağolasın kardesim bir usta ile konuşsam o ustanın numarası var mı
  9. ANL2002

Yardım Edebilirmisiniz

Soruma başka bilen yok mu
  10. ANL2002

Yardım Edebilirmisiniz

Anlıyorum ama pajero 2.5 tdi araç usta veya anlayan biri yok mu
  11. ANL2002

Yardım Edebilirmisiniz

Sekromenç sanzımanı tamamen bozar mı
  12. ANL2002

Yardım Edebilirmisiniz

Mitsubishi pajero 2.5tdi 2000model aracın vites geçişlerinde 2den 3e geçerken çırtlama sesi geliyor büyük masraf açar mı sorunu nedir usta öneriniz nedir
  13. ANL2002

2001 Prado 90 3.4 V6 Bilgi Lütfen

Önemli değil.
  14. ANL2002

2001 Prado 90 3.4 V6 Bilgi Lütfen

How to Read Your Toyota VIN Code Bu siteden yaptım araştırmayı şase numarası bende vardı iki gün sonra dikkat edin araca atlamayın yani gerçi alan kişide allar pullar 52ye alıp 65yazar dikkat edilmesi gerekir.
  15. ANL2002

1996 Toyota Rav4 Hakkında...

Deneme bence iç hacmi küçük rav4ün Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR