anroozha kullanıcısının son içeriği

1. A

Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Akademi Doğa Sporları Kulübü

Ynt: Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Akademi Doğa Sporları Kulübü malesef hiç bir bilgi edinemedim... :(
  2. A

Anıtkabir

Ynt: Anıtkabir bu mekan beni her gidişimde ayrı etkilemiştir.. gezmeyi seven bir ailenin kızı olmak benim için büyük şans.. Babamın da Atatürk sevgisini çocukluğumuzda bize aşılamaya başlamasıyla her sene sık sık ziyaret ettim güzel yer... Ankaralıyım ve şehir dışarıdan gelen misafirlerimi...
  3. A

Black Swan

Ynt: Black Swan :) olasılık istatistik dersini üni. 2. sınıfta görmüştüm ama oralara kadar gelmemeşiz heralde ;) bu siyah kuğun pek matematikle alakası yok ama psikolojilyle baya iç içe :) izlemenizi tavsiye ederim :)
  4. A

Mühendislik

Ynt: Mühendislik uww sorun yaşadım videoyu açarken başka bi seçeneğim var mı izlemek için??
  5. A

Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!!

Ynt: Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!! çok geçmiş olsun ... :(
  6. A

Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Akademi Doğa Sporları Kulübü

Ynt: Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Akademi Doğa Sporları Kulübü merhaba :) gazi üniversitesi bünyesinde bu kulüp halen aktif olarak görev yapmakta mı? Dışardan katılımlara izin veriyormusunuz peki???
  7. A

Black Swan

Nina (Portman), New York’ta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. Eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi Erica (Hershey) ile yaşamaktadır. Oyun yönetmeni Thomas Leroy (Cassel) KUĞU GÖLÜ’nün baş...
  8. A

İmparator Penguenler

Bu belgeseli İngilizce kursumda ki hocam tavsiye etmişti.. izleyince hayata bakış açım değişti demişti :) bende merak ettim ve bir tane edindim bu belgeselden.. kesinlikle mükemmel bir belgesel... görüntü yönetmeni harika bir iş çıkarmış... Dünyayı birlikte paylaştığımız bu paytak paytak...
  9. A

En Son Hangi Filmi İzledik?

black swan :)
  10. A

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? sharon von etten - i fold tavsiye ederim :)
  11. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba ben Çiğdem, üniversiteden yeni mezun oldum ve gezmeyi seviyorum.. Çocukluğumdan beri gezerim bu biraz da babamın sayesinde.. ama hepsi amatörce, aile gezintileri diyelim.. bu forumu yeni keşfettim ve çok mutlu oldum... :) herkese Selemlar :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri