askdenizim kullanıcısının son içeriği

1. askdenizim

Kamp Malzemeleri

Ynt: Kamp Malzemeleri Buzul kamp:Menekşe-1 Sok. 7/38-39 Balkanoğlu Pasajı(Ülkealan Pasajı 2. Kat) Kızılay Ankara orada hakan abi var istediklerini söyle fiyatta yardımcı oluyor.
  2. askdenizim

Doğu Karadeniz Kamp Yerleri

Çok teşekkür ederim seninle haberleşicem en kısa zamanda
  3. askdenizim

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Yerleri Kız Kardeşimle birlikte gideceğimiz ilk kampımızı nerelerde kalıp nasıl geçirmemiz gerektiği konusunda hala düşünceliyiz. Doğu karadenizi görmek istiyoruz orada kamp yapmak istiyoruz kamp için malzemelerimizde tamam ama hala bir rotamız yok ve en büyük...
  4. askdenizim

Ynt: Doğu Karadeniz Kamp Yerleri Hepinize çok teşekkür ederim Trabzonda kalma işini birazda olsa çözdük peki rizede nerede kamp kuracağız. yardımcı olurmusunuz.
  5. askdenizim

Merhaba gezenbilir ailesi ben 10 günlük kamp için rotamı çizmeye çalışıyorum.Görmek istediğim yerler trabzon (sümele manastırı, uzungöl) rize (ayder yaylası kaçkarlar) artvin (borçka karagöl macahel) bunların hepsine 10 gün içinde çadır konaklamalı sırt çantasıyla gidebilmem için nasıl bir rota...
  6. askdenizim

Ağutosta Rize Ayder Yaylasında Kamp Kuracağız

Ynt: Ağutosta Rize Ayder Yaylasında Kamp Kuracağız Kamp malzemelerimiz tamam bize bu yolda yardımlarını esirgemeyen bütün arkadaşlara ve ankara ülkü alan pasajındaki buzul outdoor ailesine ve hakan abime teşekkürü borç bilirim
  7. askdenizim

1 Haftalık Kamp İçin Sırt Çantasına İhtiyacım Var

merhaba arkadaşlar, Bir haftalık kamp için max 250 tl ye kadar iyi bir sırt çantası almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz. Decathlon da bu çantayı gördüm sizce nasıl işime yararmı http://www.decathlon.com.tr/Symbium-70-Doga-Yuruyusu-Buyuk-Boy-Sirt-Cantasi,PR-12308.html yada daha iyi bir...
  8. askdenizim

Doğu Karadeniz Yaylalarında Karşılaşılacak Sorunlar

Arkadaşlar doğu karadeniz yaylalarında kamp kuracağız ama karşılaşacağımız sorunlar hakkında bilgimiz yok bize yardımcı olabilirmisiniz.
  9. askdenizim

Doğu Karadeniz Yaylaları İçin Çadır Seçimi Lütfen Yardım Edin!...

Ynt: Doğu Karadeniz Yaylaları İçin Çadır Seçimi Lütfen Yardım Edin!... Kadir abi loap'ın çadırımı iyi husky mi iyi aldım mı iyisini alayım kampların devamı gelicek cunku
  10. askdenizim

Ynt: Doğu Karadeniz Yaylaları İçin Çadır Seçimi Lütfen Yardım Edin!... verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
  11. askdenizim

Ynt: Doğu Karadeniz Yaylaları İçin Çadır Seçimi Lütfen Yardım Edin!... Önerini Beğendim peki uyku tulumu ve çanta olarak bir tavsiyen varmı bu konudada bana yardımcı olabilirmisin ;)
  12. askdenizim

Öncelikler Yorumunuzu çok beğendim teşekkür ederim,Bu ayarda bu fiyata bana daha hafif bir çadır önerebilirmisiniz. 8) Yolculuk sırtçantasıyla olacak
  13. askdenizim

http://www.decathlon.com.tr/2-Seconds-Kolay-Kurulan-3-Kisilik-Cadir,PR-481.html linkteki çadır 2kişi için bu çadır uygun olurmu ağustos gibi doğu karadeniz gezisi düşünüyoruz rotamız çamlıhemşin -borçka sizce bu çadır bizi yarı yolda bırakırmı bırakırsa bir öneriniz varmı
  14. askdenizim

Ağutosta Rize Ayder Yaylasında Kamp Kuracağız

Ynt: Ağutosta Rize Ayder Yaylasında Kamp Kuracağız Ayder ile ilgili kafama takılan tek bir konu var oda şu çadırı herkezle beraber kurmak.Ayderde başka bir yere herkezden bağımsız çadır kurmak jandarma tarafından yasakmış. O bölgeyle ilgili bildiğiniz kamp kurulabilecek başka alan varmı Pokut...
  15. askdenizim

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba Arkadaşlar, Ben Deniz ÖNDER, Şuanda Ankarada yaşamaktayım Öğrenciyim aynı zamanda perakende sektöründe çalışmaktayım zaman buldukça güzel ülkemizi gezip fotoğraflar çekiyorum. Bir Hayalim var oda kamp kurmak inşallah bu yaz onu gerçekleştireceğim. 8)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri