balı dogan kullanıcısının son içeriği

1. balı dogan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) arkadaşlar uzun zanan oldu ayrıkaldım hepinize merhaba der yine sitedeyim saygilarımla
  2. balı dogan

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) arkadaşlar bu mayalar işine bir anlam veremedim kıyamet olacak diye şirinceyi tıka basa dolduran insanlara sormak lazım mayalaramı yoksa ALLAHAMI inanıyorlar
  3. balı dogan

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) tüm arkadaşların bayramını kutlar niçe bayramlara iyi calışmalar
  4. balı dogan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) sayın hocam çok istemiş tim yanınıza gelmeyi ama biliyorsunuz dükkan yanlızdı ben olmayınca burda işler karışmış onun için dönmem içab eti acele dödüm size iyi tatiler sayın seyfetin hocam saygılarımla
  5. balı dogan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) aramıza katılan arkadaşlara h0ş geldiniz der başarılar dilerim
  6. balı dogan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz
  7. balı dogan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) aramıza kayılan arkadaşlara hoşgeldiniz derim herşey gönlünüzce olsun dileyimle ankaradaki karavancı arkadaşlar arayında tanışıp gurup oluşturalım birbirimizi tanımış oluruz harun bey sizde lutfen balı dogan 5357269375 ankara
  8. balı dogan

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) kandilimiz mübarek olsun ey dostlar saygılarımla
  9. balı dogan

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) dostlar bu güzel katılımınız için çandan tebrik ediyorom bende varım saygılar
  10. balı dogan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) arkadaşar aramıza hoşgeldiniz
  11. balı dogan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) sayın. sadat hocam sitemize hoşgeldiniz özgürlük adına salam hocam yeni yaptınız işinizde başarılar dilerim inşallah tam donalımlı bir karavanınız olur bir karavancı olarak sizide aramızda görmekten gurur duyarız iyi çalışmalar
  12. balı dogan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) arkadaşlar aramıza hoşgeldınız der salıklı günler dilerlm genc arkadaşım ayırdıgın karavanlara baktım bana göre en mantıklı ve senin itediyin özeliklere sayip karavan samsun çarşamba daki vosvagen senin işini görür diyorum hepsine baktım inceledim en iyisi diye...
  13. balı dogan

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) yusuf bey keşke hepimiz sizingibi çandan ve sevecen olabisek yapmış oldunuz şeyler için birkez daha teşekür eder iyi çalışmalar dilerim saygılarımla.
  14. balı dogan

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) sayın.ümit ve venver bey göndermiş oldunuz resimler için teşekürler ümit bey siz karavacılara nerde güzel ve ilginç karavanlar varsa onları bulup bizlerle paylştıgın kutluyorum iyi çalışmalar.
  15. balı dogan

ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler.

Ynt: ilkbahar 2012 de gürcistan gezisine katılmak isteyenler. arkadaşlar benim işim icabı galiba ben eşimle atılamıyacam mutlaka birimizin işin başında olmamız lazım bundan dolayı zanediyorum yanlız gelebilirim mahsuru varsa lütfen mesaj atın birdahaki geziye katlırım inşallah hemen şunuda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri