bashorozlu kullanıcısının son içeriği

1. bashorozlu

Karavan Hayatına Ilk Adim Yardim Lutfen

Arkadasım ısabet olur, sız Ankarada Guney Karavan ımalatcı bır arkadaşımız var ınternetten güney karavan olarak bulup Ender Guney bey ıle gorusursenız sıze yardımcı olur. kolaylıklar slm lar
  2. bashorozlu

Ankara'da Dalış Malzemesi Satan Yerler

Sn.Arkadasım, Ankara Kızılay Bayındır 2 sokakta AQUA CLUP Dalıs okulu var, Cebecı tarafına gıderken Gokdelenın arkasındaki 2ncı sok. galıba hemen saga sokağa gırıyorsunuz sagdan 3 ncu bınanın altı zaten Kocaman tabelası var ıstedıgınız malzemeyı bulabılırsınız, kolay gelsın.
  3. bashorozlu

Araba Ile Avrupa Tur Hazırlığı (nisan-mayıs 2017)

Selam. Bır Karavancı olarak Hem Yunanıstan dan Italyaya hem de Italya dan Yunanıstana Ferıbotla Karavanımla gecıs yaptım, dıkkatımı ceken olay, eger gezmeye gıtmıssem neden ferıbota para vereyim, o para ıle kara yolu ıle sahılı takıp ederek Yunanıstanın batısını takıp etmek sartıyla Makedonya...
  4. bashorozlu

Araba Ile Avrupa Tur Hazırlığı (nisan-mayıs 2017)

ışı klozlarını açtıracağız, yeni tip ehliyetlerimiz mevcut, araçlarımız kendi üzerimize kayıtlı Pasaportlarimiz hazır, konaklamaları AIRBNB Booking den halledeceğiz, merakeden arkadaşlar için benim araç Mercedes Benz C180 kompresör LPG'li arkadaşlarimizin aracı bir ay içerisinde degistirecekleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri