Basri... kullanıcısının son içeriği

1. Basri...

1987 Ln65 Service Manual

Yukarıdaki mesajlarda resim yülemeyi denedim, beceremedim ve mesajları silemedim. Yöneticiler silebilirse sevinirim.. SM-A600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Basri...

1987 Ln65 Service Manual

3. Basri...

1987 Ln65 Service Manual

4. Basri...

1987 Ln65 Service Manual

Teşekkürler..
  5. Basri...

1987 Ln65 Service Manual

Selamlar, Yaklaşık bir ay önce 448k km de, 1987 model bir 2.4 dizel 4x4 LN65 aldım. LSD dahil tüm fonksiyonları sorunsuz çalışmakta ve jant/lastikler hariç tüm fabrika özellikleri korunmuş. Bir kaç dağ/orman gezisi yaptım, 2 santimlik direksiyon boşluğu haricinde gayet memnun kaldım. belki de...
  6. Basri...

Motokaravan Aliyorum. Yardim Edin Lutfen.

Gezenbilire ve bu baslik altinda bilgi, tecrube ve tavsiyelerini esirgemeyen tum arkadaslara tesrkkurler. Gerek e-mail ile, gerekse burada aleni olarak, aklimdaki sorularin butun cevaplarini aldim. Bundan sonrasi bana kalmis.. Kismet olupta, bir aksilik cikmazsa, en kisa zamanda ilk...
  7. Basri...

Sayin Evliyacelebi, Samimi tavsiyeniz icin tesekkur ederim. Konunun ben merkezli olmamasi icin dunya gorusum ve hayat felsefemden bahsetmek istemiyorum ama inanin bu girisim sadece barinma ihtiyacini karsilamak icin degil. Yoksa dediginiz gibi cok daha az maliyetli ve eziyetziz alternatifler...
  8. Basri...

Sayin Fahrigul cok tesekkurler. Bu iki arac icin ne teklif etmeliyim pesin para. Yani kaca alinirsa adil bir alisveris olur. Tabi ki resimlerden gorundugu kadariyla ve akari kokari yoksa. Ozel mesajla yanirlarsaniz cok makbule gecer. Tesekkurler... Basri...
  9. Basri...

sayin frigotek, cok cok tesekkurler. Iyi ki bu basligi acmisim, yoksa konuya cahil birisi olarak yanlis kararlar verip, karavan maceram en basinda felaket olabilirdi. Peugeot yu 22-23 bin lira civarinda almayi dusunuyordum. Tabi ki son sahibi olmayi istemem. Acemiligimi atip konuya hakim...
  10. Basri...

Digerlerinde yasayip Iveco da yasamayacagim muhtemel problemler neler olabilir acaba. Arkadaslar, forumlarda laf olsun diye bu gibi konular aciliyor. Laf olsun diye sadece meraktan, genellikle genc arkadaslar aciyor. Ben gayet ciddiyim ve karar vermek icin az vaktim kaldi. Bu sebeple tum...
  11. Basri...

Makara60, tr100a, fikirleriniz icin cok tesekkurler, Peugeot nun fiyati cezbediyor. Sahibi ile watsapp uzerinden gorustuk, cok daha makul fiyatlara bitecek gibi. Ozellikleri yeterli. Sahsen su anda benim birinci tercihim. Istanbuldaki alkovenli isuzu nun sahibi kapora aldim dedi. Ama ilan hala...
  12. Basri...

Merhabalar, 53 yasimdayim, 2 sene evvel bosandim, tum mal varligim 1 valiz kiyafet ve 1 scooter. 6 senedir karavan dunyasini teorik olarak arastiriyorum. 12 ay karavanda yasayacagim. Tek basima, bazen cocuklar gelir ziyarete ama 2 gunde dayanamayip kacarlar. Yani genelde tek basima. Kesinlikle...
  13. Basri...

Karavanda Uzun Süre Yaşanabilir mi?

Selam, Ayrı bir başlık açmaktansa burada yazmak ve soru sormak daha uygun sanırım. Bir sene kaldı, hayalim demeyeceğim çünkü en az 8 sene öncesinden planlanan ve adım adım yaklaştığım bir hedef. Bir sene sonra kısmetse emeki olacağım, geçen sene boşandım, dolayısıyla tek başıma yaz kış...
  14. Basri...

Lada Niva Ile Karavan Çekilir Mi ?

Selamlar, Skoda Favorit aracımı değiştirme aşamasındayım. Doğaya ve dağlara olan ilgim sebebiyle, ayrıca yakıt ve bakım maliyetlerinin diğer 4x4 lere oranla düşük olması dolayısıyla kararımı Lada Niva yönünde verdim (15.000 liranın üzerindeyse lütfen başka 4x4 araç tavsiye etmeyin). Tek...
  15. Basri...

"Tent Tarp" - "Tarpaulin" Arıyorum, Yardım Lütfen...

Ynt: "Tent Tarp" - "Tarpaulin" Arıyorum, Yardım Lütfen... Malzemeyi temin ettim, Aşağıdaki linkteki direkten 2 adet aldım ve brandayıda uygun malzemeden sanayide yaptırdım.. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-bahce-metal-cubuk-2-50-m-tente-aksesuari-43797674/detay

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri