celiloglu kullanıcısının son içeriği

1. C

Bilinmeyene Meraktan Yapılan Yolculuk ...

“Seyahat etmek, hayal gücümüzü gerçeklerle dengeler ve bazı şeylerin nasıl olabileceklerini düşünmek yerine, onları oldukları gibi görmemizi sağlar.”demiş Samuel Johnson İnsanoğlunun başına ne gelirse meraktan gelirmiş ya hani... Bulgaristan merakı hatta sınırda motorsikletle geçişler nasıl...
  2. C

Motorla Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu (2800 Km)

Ynt: Motorla Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Turu (2800 Km) TEK KELİMEYLE HARİKA GEZMİŞSİNİZ
  3. C

Orman Yolundan Gerede - Yenice Ormanları Denemesi

Ynt: Orman Yolundan Gerede - Yenice Ormanları Denemesi HARİKA EGLENMİS VE GÜZEL GEZMİŞSİNİZ ELİNİZE YÜREGİNİZE TEKERİNİZE SAĞLIK
  4. C

istanbul için yardım

karabukten istanbula bir iş için gelecegim 2 günde anadolu yakası taraflarında kamp yapmak istiyorum yanımda kız arkadaşımda olacak nereleri önerizsizniz guvenli olması şart
  5. C

Kamp için Pratik Ocak

Ynt: Kamp için Pratik Ocak EVET HOCAM TUM AYGA BAYILERINDE VAR
  6. C

casio g- shock tertmiz

tertemiz saat sadece doga aktivitelerinde kullanıldı yedek kasası ile birlikte http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-casio-g-shock-casio-tertemiz-32945395/detay
  7. C

Kamp için Pratik Ocak

ürün kullanılmamıştır : 45 ytl üçreti
  8. C

kamp malzemeleri

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-doga-sporlari-kampcilik-sifir-kullanilmamis-uyku-tulumu-32761623/detay uyku tulumu şişme yatak şişme mat çadır
  9. C

Yenice Ormanları

Ynt: Yenice Ormanları yenice kamp için çok güzel bir yer isterseniz ilk girişteki lokantanın kamp yapmak için özel yerleri vr oraa yapabilirsiniz (gecelik 15 tl sadece çadırınızı kurmak için elk yok ) isterseniz 1 km uzaklıkta incebacaklar köyü var orada köy futbol sahası var tam oranın...
  10. C

Kimine Göre Rezillik, Kimine Göre Vezirlik...

Ynt: Kimine Göre Rezillik, Kimine Göre Vezirlik... ben bu rezilliğe koşa koşa giderim
  11. C

Karabük Yenice Ormanları Kampımız (2 - 3 Ekim 2010)

Ynt: Karabük Yenice Ormanları Kampımız (2 - 3 Ekim 2010) öncelikle fazla bilgi verememem den ötürü özür dilerim. resimlerin boyutu yüksek oldugu için foruma atarken uzun bir süre alıyor resimleri atmayı tam olarak ögrenemedim daha iş yogunlugundan karabük iline bağlı bir ilçe Yenice , KARABÜK...
  12. C

Karabük Yenice Ormanları Kampımız (2 - 3 Ekim 2010)

Öncelikle merhabalar ben : celil özdemir Karabük Safranboludan 23 yaşında bekar Elektrik Teknikeriyim 15 yaşımdan beri kampçılık ve doğa aktiviteleri yapmaktayım motorsikletimle gezmeyi ve kamp yapmayı çok seviyorum bu forumdada sizlerle tanışmak ve siz degerli buyuklerimin bilgilerinden...
  13. C

KARABÜKLÜLER BURADA TANITALIM KENDİMİZİ

CELİL ÖZDEMİR SAFRANBOLU 05.03.1987 DOGUMLU ANKARA UNİ ELEKTRİK TEKNİKERLİGİ MZUNU KARDEMİR DEMİR ÇELİKTE ELEKTRİK TEKNİKERİ MOTORSİKLET , KAMPÇILIK , DAĞCILIK . TAEKWONDO HOBİLERİ TEL : 0506 297 74 96 MSN : CELİLOGLUCELİL@HOTMAİL.COM
  14. C

Bayramda Bartın - Güzelcehisar Sahilinde Kamp (9-12 Eylül 2010)

Ynt: Bayramda Bartın - Güzelcehisar Sahilinde Kamp (9-12 Eylül 2010) harika fotografalar
  15. C

Motokros İnegöl (6 Haziran 2010)

Ynt: Motokros İnegöl (6 Haziran 2010) gezi güzel , mekan güzel , ortam güzel harika bir gün olmuştur sizin için

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri