çobanoğlu kullanıcısının son içeriği

1. çobanoğlu

Ducato Elektronik Aksam

Aynı problemi yaşayanlar için en azından telefon numarasını verirseniz iyi olur. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. çobanoğlu

Ducato Elektronik Aksam

Bende Dolpfin karavana yaptırdım. Aynı dertten muzdarip durumdayım. Bunun mutlaka bir çözümü vardır. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. çobanoğlu

Ducato Karavanda ,hava Destekli Amortisör

Arkadaşım ben Finike Turunçova da Durmuş usta var ona yaptırdım. Facebook dan Frenci Durmuş Akdeniz diye ararsan bulursun fotoğraflarıda görürsün. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. çobanoğlu

Sayın Demiral benim montaj yaptırdığım usta bu konuda çok deneyimli. Minübüslere takıyor benimkini tek dezavantajı kompresörsüz oluşu. Tek hava girişi var yaklaşık 20 -25 arasında hava basıyorum makaslar 2 -3 cm havaya kalkıyor yani bütün yük körüklere biniyor. Aşırı yüklenme olursa makaslar...
  5. çobanoğlu

Ben Antalya da montaj dahil kompresörsüz 900 TL ye takdırdım. Çok memnunum SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. çobanoğlu

Bu fiyata montaj dahil değil. Bunuda göz önünde bulundurun. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. çobanoğlu

Bende kullanıyorum daha 20 gün önce TÜV den hiç bir sorun olmadan geçtim. Arabaya çok faydası var virajlarda makaslara binen yük çok azalıyor. Bozuk yollarda konfor artıyor. Daha bir çok faydası var. Ama benim körükler makasın üstündedeğil yanında. Körüklere hava girince bütün yük koruklerde...
  8. çobanoğlu

Hangi Psa

Ducato her koşulda daha fazla yakıyor. Boxer 9 - 10 litre yakarken Ducato 11 - 12 litre yakıyor. Ama Reno master dahada az yakıyor. Bende iş icabı şu an 3 arabayıda kullanıyorum. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. çobanoğlu

Karavan Sigorta

Ferhat bey Engin hanımdan da fiyat aldım fakat her araca farklı fiyat çıktığı için bize 2.300 TL fiyat teklifi verdi. En uygunu Koru sigorta Kamil beye yaptırdım. İlginiz için teşekkür ederim. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. çobanoğlu

Karavan Sigorta

Bugün trafik sigortasını 1.893 TL ye Koru sigorta Kamil beye yaptırdım . SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. çobanoğlu

Karavan Sigorta

Kime yaptırdınız Kamil Bayram beymi ? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. çobanoğlu

Karavan Sigorta

Bende bugün teklif aldım en ucuz Doğa sigorta 2.161 TL başka bir çare gözükmüyor gibi seve seve Doğa sigortaya yaptıracağım. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. çobanoğlu

Motokaravanda Sürekli Yaşam

Leyla hanım yeni aracınız hayırlı olsun. İnşallah dilediğiniz gibi bir karavana kavuşursunuz Bizde yaklaşık 2,5 aydır gezideyiz şuan Konya'dayız. Selamlar sevgiler. SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. çobanoğlu

Motokaravanda Sürekli Yaşam

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. çobanoğlu

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

İyi günlerde kullanın. Çok güzel ve kullanışlı olmuş. SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri