cocojambo kullanıcısının son içeriği

1. cocojambo

Project : "hulk" Bir Ln65 Revizyon Hikayesi

Hocam hazir urun fakat ben puturle boyadim tavsiye ederim.nereden temin edebilirim derseniz bi fikrim yok ben arkadastan almistim.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. cocojambo

Şu an rollbarla bikaç küçük demir işimiz kaldı.Kablolama çok ince detaylara girdiğimiz için halen devam ediyor.. Muhtemelen önümüzdeki hafta tümü bitecek.Paylaşımlara devam edicem beklemede kalın...
  3. cocojambo

Bu arada boya kaporta sırasında aracın altı içi ve kasası komple pütürlendi. Gecen hafta hellalarımızı (orjinal) ve benim hasta oldugum damla parklarımızı tavana yerleştirdik. Tüm kablolamayı yeniden yapıyoruz.İnanın düzgün bi top kablo cok iyi para ediyor..Sonradan sıkıntı yaşamamak adına tüm...
  4. cocojambo

Kapı panzotları özel tasarım..Kenan abi saygılar...
  5. cocojambo

Aracı otoparka getirdim.Far takımlarını yeni aldım onları taktık.Fitiller ve camlar takıldı... .
  6. cocojambo

Boya kaporta işi baya uzun sürdü. Hatasız olması için çok uğraştık.. Bütün boş günlerimi boyacıda gecirdim diyebilirim.. Ve son kattan sonra ..
  7. cocojambo

Evet arkadaslar uzun bir aradan sonra yazma fırsatı buluyorum. Koltuklar hazır.. Tabi bunun üzerine az daha gerdirme gördü şu an ip gibi..
  8. cocojambo

Defender Nasıl Isınır

Selamlar Haftasonu bir arkadasıma defender 110 aldık.Araç tek araç olarak kullanılıcak istanbulda. Bebek olduğu için verimli çalışacak içeriyi ısıtıp camlara da etkisi olabilecek bir sistem ne önerirsiniz. Özellikle defender kullanıcısı arkadaşlardan uygulama yapanlar resim de...
  9. cocojambo

Bu araba 3 kapımı diye merak edenlere.. Araba eşekte, kapı provada... Starring: Ferhat Kral
  10. cocojambo

Sonra tadilat Adam diyor ki bir tane gamze bile birakmicam uraşıyor da uraşıyor.Başak burcu benim gibi... Henuz boyaya geçilmedi.Tam olarak bu aşamada bugunku resimlerle biraz ara veriyorum. Devam edicek
  11. cocojambo

Önce tamirat
  12. cocojambo

Koltuklar döşemeciye...
  13. cocojambo

Sonra uzun zamandır dem vurduğum kötü durumdaki koltuklarımı ve bir kısmı çatlak olan torpidomu kaplatayım dedim.Oturdum bi günde söktüm herşeyi. Koltukları sökünce bide ne göreyim, tabanda birtane çürük bir tane yama yok. Dedim ki simdi bu araba guzel bi boyayı dibine kadar hak etti...
  14. cocojambo

Aslında para harcamaya pek niyetim yoktu mutlu mesut biniyordum aracıma.Hersey frenlerle alakalı bir sorun peydah olduktan sonra başladı.Frenler baya zayıfladı.Ustaya gittim.Öndeki disklerde sorun yoktu fakat arka kampanaların özellikle sağ taraftakinin içi difrensiyelden gelen yağ ile...
  15. cocojambo

Herkese tekrar selamlar Gecen yıl aldıgım 86 model hilux ume artık bu yıl biraz masraf yapmaya karar verdim ve süreci paylasarak uzun suredir birikiminden faydalandığım gezenbilir forumuna az da olsa benim de bir faydam dokunsun istedim. Aracın ismi 'HULK' .Hem renginden hemde bundan onceki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri