daf95xf kullanıcısının son içeriği

1. daf95xf

Devir Yükselmemesi

Merhabalar, 2000 devirden sonra araç gaz yemiyor gibi,gaza basınca da gaz kesiliyor tekrar 2000 devire düşüyor,sollamaya çıkarken falan sıkıntı yaratıyor, LPG'de de benzinde de aynı sıkıntı oluyor, ateşleme sistemi dışında neyden olabilir acaba ? Araç 91 model XJ
  2. daf95xf

Gaziantep'te Jeep Ustası

Kalkışlarda gaza çok hafif basıp ayağımı geri çektiğimde araç bazen stop edecek gibi oluyor hatta bir kaç kere stop etti, buradaki bir kaç usta motor yatak vuruyor falan dedi
  3. daf95xf

Gaziantep'te Jeep Ustası

Mardin'de ikamet ediyorum, Gaziantep'te tavsiye edebileceğiniz Jeep tamircisi var mı , aracim 92 model Jeep Cherokee
  4. daf95xf

Gaz Pedalına Dokununca Stop Edecek Gibi

Evet rölantide hiç sıkıntı yok, gaz vermeden kendi kendine giderken gaz pedalına çok hafif dokununca rölanti düşüyor stop edecek gibi oluyor hatta bazen stop ediyor. Tavsiyeleriniz doğrultusunda bir çözüm buluruz inşallah
  5. daf95xf

İnşallah sıkıntı bundandır
  6. daf95xf

Boğaz kelebeği temizlendi sorun yine aynı, rölantide giderken gaza çok hafif basınca rölanti düşüyor stop edecek gibi oluyor bazen de stop ediyor
  7. daf95xf

Hem LPG'de hem de benzinde aynısı oluyor. Hatta dün dar bir sokaktan u dönüşü yaparken stop etti araç, yakıtı kesiyormuş gibi
  8. daf95xf

Araç rölantide kendi kendine giderken yavaş şekilde veya dur kalk yaparken gaz pedalına hafif dokunduğumda stop edecekmiş gibi oluyor ama gaza yüklendiğimde öyle bir şey olmuyor. Sorun nerde acaba boğaz kelebeğinde mi
  9. daf95xf

Soğukken Yürümemesi

Evet çalıştırıp N konumuna getirip 5 dakika kadar çalıştırıyorum sonra hareket ediyorum teşekkürler
  10. daf95xf

Soğukken Yürümemesi

Ya 3 yıldır bu şekilde kullanıyorum zaten şanzumanı da komple 2 sene önce yaptırıp yağını koydum ve o yağla devam ediyorum.Rölantide N konumunda iken 5 dk kadar çalıştırıp öyle hareket ediyorum hep,bunu da normal buluyordum ama kafama takıldı işte
  11. daf95xf

Soğukken Yürümemesi

Ya geçen gece vakti arkadaşın düz vites otomobiline bindim hava da çok soğuktu,çalıştırıp hemen gaza bastı ve hızlandık,benim araç öyle değil işte,çalıştırdıktan sonra ısınmasını bekliyorum hemen hareket etmiyorum çünkü gaza bastığımda balatası bitmiş araba gibi bağırıyor
  12. daf95xf

Soğukken Yürümemesi

Aracı çalıştırıyorum tek marşla,rölantide çalışırken 1 dk içinde lpg'ye geçiyor sonra vitesi boşa alıp bekliyorum bir süre ısınsın diye,tam ısınmadan da hareket ettiğimde araç bağırdığı için gaza basmadan ilerliyorum aracı zorlamamak icin,arkadan gelen araç olursa da mecburen gaza yükleniyorum...
  13. daf95xf

Soğukken Yürümemesi

Ya araç yürüyor fakat gaza bastığımda sıcakken olduğu gibi hızlanmıyor ve bağırıyor 100-200 metre ilerledikten sonra ısındığı için normale dönüyor
  14. daf95xf

Soğukken Yürümemesi

Arkadaşlar aracım yaz-kış soğukken çalıştırdığımda araç ısınmadan hızlanmıyor fakat ısındıktan sonra normale dönüyor ve ataklaşıyor bu normal mi ? 3 yıldır bu şekilde kullanıyorum bana normal geliyordu bu durum yine de sorayım dedim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri