dede147 kullanıcısının son içeriği

1. dede147

Merkezi Kilit Alıcısı

Genellikle sigorta kutusu nun orada oluyor Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. dede147

15 Bin Tl Ye 4x4 Tavsiye

15 değilde 20 25 tl arası defender bulabilirsiniz, yada 15 bin tl ye lada niva alıp heryere gidebilirsiniz Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. dede147

Ankara, Istanbul (avrupa) Ve Izmir'de Kamp Yeri Önerisi ?

İzmirde merkeze yakın bildiğim Karagöl var, lakin çok virajlı tırmanışlı 25 km yolu var. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. dede147

Izmir Karagöl Kampı

Karagöl her ne kadar İzmirde olsada, mevsim olarak Spil dağı; 19 mayısta Karagöl de tulum ve çadır içerisinde soğuktan uyanıp goretex botlarla tuluma girip ancak ayaklarımı ısıtabilmiştim. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. dede147

Lpg Göstergesi

Sayın sebaltd öncelikle hayırlı olsun,ürünü nereden temin ettiniz? Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. dede147

Ödemiş, Birgi, Gölcükte Kamp

Benimde merak ettiğim yerler arasında. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. dede147

Izmir /gümüldür /hipocamp (engelliye Uygun Kamp)

Hipo kamp genellikle her önüne gelenin girmesini istemediği, genellikle aile ve yabancı turizm destekleyen üst sınıf kamp alanıydı. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. dede147

Günlük Kullanım Için Içlik

Erkek Doğa Yürüyüşü İçlikleri - TechWOOL 100 ERKEK ÜST İÇLİK tabiki merinos Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. dede147

Hasyün var ama yün bazı ciltlerde kaşınma yapabiliyor, yün, ıslak bile olsa sıcak tutar. Hatta ben decatlonun yün t shirt lerini kışın günlük hayatta bile sürekli kullanıyorum çokta memnunum. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. dede147

Yün içlik yıllardır dedelerimiz giyer, askerimiz giyer, sağlıklı tavsiye ederim. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. dede147

Izmir Civarı Yeni Başlayanlar Için Önerebileceğiniz Kamp Alanları

Ramazan bayramının 1. Günü dikili Çam kampında geçirdim, yer ve tesis olarak çok iyi diyebilirim huzurlu sakin bayram olmasına rağmen denizi boş, yanlız biraz ileride deniz kamp var orası daha güzel görünüyor du lakin 15 gün önceden dolmuş. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. dede147

Hipocamp - Gümüldür

Kamp alanı olarak 5 yıldır kalemlik orman kampını kullanıyorum, diğerleri ya çok pahalı yada pislik içinde, bu yılda ramazan bayramı tatili için yine kamp yeri arayışına girdim çeşme tarafını araştırdım fakat pek bilgi bulamadım, son çare yine kalemlik orman kampı. (Bu arada işletmecisi...
  13. dede147

Kampa Ne Götürülmeli

Ynt: Kampa Ne Götürülmeli Ne götürebilirim derken yiyecektenmi cadırdanmı neden bahsediyorsunuz acıklasanız yardımcı olalım
  14. dede147

Hipocamp - Gümüldür

Ynt: Hipocamp - Gümüldür arkadaşlar hipo camp sitesinde yazan fiyatların hepsi günlükmüş
  15. dede147

Hipocamp - Gümüldür

Ynt: Hipocamp - Gümüldür http://www.gumuldurormankampi.com.tr/prices.html bu milli parklar fiyatları giriş 5 tl eyvallah,cadır 19 tl günlük + 7 tl günlük elektrik yorum sizin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri