epsl20 kullanıcısının son içeriği

1. epsl20

Discovery 2 Almak Istiyorum.

Güzel olmuş ama biraz büyük yapmışın abi.
  2. epsl20

2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

Bagajın içerden kolunu ve deri döşemeyi söktük kilidi açmaya yarayan teli elim ile zor zohmet çekerek kapıyı açtık. daha sonra kilit mekanızmasını söktüm spreyler yardımıyla güzelce temizledik. Şu anda şıkır şıkır eskisinden daha güzel çalışıyor içi toz pislik dolmuş şu anda sorun yok. Büyük...
  3. epsl20

Bagajın içerden kolunu ve deri döşemeyi söktük kilidi açmaya yarayan teli elim ile zor zohmet çekerek kapıyı açtık. daha sonra kilit mekanızmasını söktüm spreyler yardımıyla güzelce temizledik. Şu anda şıkır şıkır eskisinden daha güzel çalışıyor içi toz pislik dolmuş şu anda sorun yok.
  4. epsl20

Merhabalar ; Öncelikle aracımızın ön plastik tamponunu komple söktük. Aracın ön altında bulunan 2 adet ana şaşe profili var onlarıda söktük oraya vinç tablosu gelicek şekilde 10 mm saçtan malzeme yaptık ve civataladık. Aynı şekilde bu profilin alnına gelen malzemeyide 10 mm sactan kapak...
  5. epsl20

Aslında aklımda farklı bir fikir var almak isteyen arkadaşlara komple vinci ışıkları ile beraber boyanmış bitmiş tamponda yapıp satabiliriz. Çünkü biz makina üretiyoruz elimizde bütün lazer statik boya ekipmanları var. Ama çalışmamız lazım üstünde alıcaksın standart olarak takıp al ta kullan...
  6. epsl20

Bu arada tamponu kendimiz yaptık özel üretim :)
  7. epsl20

1 haftadır bagajım açılmıyor nasıl yapıcam bilmiyorum içerden trimi söksem bagajı açıp kilidi tamir edebilirmiyim acaba ?
  8. epsl20

Bu hastalık bitmez bak araç nereden nereye geldi. Halen ugraşıyorum bişeylerdaha yapayım diye .. :D
  9. epsl20

Disco Iı V8 İzlenimleri

Koltukları sökmek çokta zor degil öncelikle koltugu açmanız gerekiyor sonra sagda ve solda koltugun baglı oldugu civata ve somunlar var onları söktügünüzde koltuk boşa çıkıyor. Açıkça söylemek lazımsa ben 1 tanesini sökmedim digerinin oldugu yerde zaten tüp var ama neredeyse hiçte kullanmadım...
  10. epsl20

Disco Iı V8 İzlenimleri

Disco 1 için farlar yeni tipe göre olmuyor bildigim kadarıyla ama bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler. Ürünleri aydın otodan (izmir) aldım.
  11. epsl20

2001 Disco 2 V8 Lastik Tavsiyesi

Hala lastik seçemedim ya :)
  12. epsl20

Land Rover Ace (active cornering enhancement) Aktif Viraj Desteği Sistemi

Keçeleri degiştirmedim sorun keçeden degil haznesinden oldugunu söylediler ama sızıntı yapıyor çok büyük bir problem degil arıza vermiyor sistem çalışıyor. Müsait oldugum bir vakit söküp hepsini elden geçirip kontrol edicem.
  13. epsl20

Disco Iı V8 İzlenimleri

Konunun üzerinden baya zaman geçmiş ama bende farları degiştirdim araç güzel oldu.
  14. epsl20

Hesaplar dogru ben yanlış bakmısım ama acıkcası biraz daha geniş lastik bakıyorum ölçülerde birde elimde 16 X 10 ofsetli jant var o yuzden bu janta küçük gelir.
  15. epsl20

Lastiği alsak bunlara bi çare buluruz. SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR