festa28 kullanıcısının son içeriği

1. festa28

1 Soru 1 Cevap

Herkese hayırlı akşamlar 4 senedir l200 kullanıcısı olarak benim bildiğim 4H Moduna yüksek hızlarda geçiş yapılabiliyor Fakat 4HLC daha (maks 30km)düşük hızlarda geçiş yapılabiliyor 4LLC moduna geçebilmek içinde durmak gerekiyor diye biliyorum.
  2. festa28

L200 Direksiyondan Gelen Ses

Ynt: L200 Direksiyondan Gelen Ses muhtemelen ses direksiyon mafsalından geliyor iyi bir alt bakımcıya tamir ettirebilirsiniz 40-45 tl gibi masrafı var.2007 2010 l200 kullandım ikisindede aynı sorun vardı. mafsalı tamir ettirdim (içindeki rulmanlar değişti) şimdi sıkıntı yok
  3. festa28

L200 Dış Aks Kafası

arkadaşlar arazili l200 uygun aks kafası çözüldü
  4. festa28

slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum merhabalar arcınız cok diri ve güzel duryor hayırlı olsun iyi günlerde kullanın arka kapağa uygun bişeyler söylerseniz talip olabilim aklınızda bulunsun
  5. festa28

2007 üzeri Mitsubishi L200 için Ralliart Rallitronic power upg chip.

Ynt: 2007 üzeri Mitsubishi L200 için Ralliart Rallitronic power upg chip. ürün orjinalmı ve satma sebebiniz nedir acaba bi sorunu falan varmı
  6. festa28

L200 4llc konumunda tekerdeki tıkırtılar.

Ynt: L200 4llc konumunda tekerdeki tıkırtılar. sol aksle alakalı bir şey muhtemelen aksta catlak var ondan yapıyor çok fazla üzerine gitmemenizi öneririm başıma gelmişti
  7. festa28

disk fren

Ynt: disk fren Bbilgiler için teşekkür ederim
  8. festa28

disk fren

Ynt: disk fren 1978 cj5
  9. festa28

disk fren

Merhaba arkadaşlar aracıma disk firen ariyorum
  10. festa28

winç tamponu ön ve arka cj

Ynt: winç tamponu ön ve arka cj tamponlar harika duruyor ellerinize saglık aynı tampun ve stepne taşıyıcıyı sac kasa cj 6 ya uygulamamız mümkünmü acaba b en giresındayım fiyat konusundada bilgilendirirseniz sevinirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri