filizb kullanıcısının son içeriği

1. filizb

Gezenbilir Ankara Grubu

Ankara da kamp planı var mı bu sıralar
  2. filizb

Bursa Çıkışlı Ege Sahil Turu

Araç var oldugu icin kamp alanlarını es geçiyorum :) Çanakkalede behramkale keyifli kamp kurulacak sahil şeridi var nokta atışı söyleyemem ama yerleşkeyi karşıdan gören yaka tarafı. Ayrıca gezi için bir çok yeri var ckalenin adalar anıtlar vs zaten mutlaka uğrarsınız. Ayvalıkta yine öyle...
  3. filizb

Terk Edilmiş Köy Evinde Kalmak

Nerede bu ev? Açıkçası ben olsam evi temizler yaşanır hale getirirdim. çok seviyorum kamp hayatını terk edilmiş bir ev bile olsa çadır kuracaksam bir ağaç altını tercih ederim. Arkadaşların dediği gibi tahta kurusu vs de cabasi
  4. filizb

Ankara Kamp Arkadasi

AnkaraKamp #Duyuru Kamp duyuru grubu
  5. filizb

Ankara Kamp Arkadasi

Uygundur bir aksam da biyerlerde oturur tanisiriz güzel olur.
  6. filizb

Ankara Kamp Arkadasi

Uygundur bir aksam da biyerlerde oturur tanisiriz güzel olur.
  7. filizb

Ankara Kamp Arkadasi

Çok memnun olurum gideceğiniz zaman banada haber verirseniz eğer is seyahatinde degilsem size katilabilirim. Selamlar.
  8. filizb

Ankara Kamp Arkadasi

Çok memnun olurum gideceğiniz zaman banada haber verirseniz eğer is seyahatinde degilsem size katilabilirim. Selamlar.
  9. filizb

Ankara Kamp Arkadasi

İş seyahati dolayisi ile bu hafta eşlik edemem ama irtibatta kalalim lütfen
  10. filizb

Ankara Kamp Arkadasi

Ankara ve çevresinde haftasonlari kampa gidebileceğim arkadaşlar arıyorum. Var mıdır bizden birileri?
  11. filizb

Kamp Için Bir Dost

Çok uzun vadede katılamam ama görmediğin yerleri söylersen belki haftasonları birlikte gidebiliriz otostop çekiyorum örgü yapabiliyorum tek sorun ankaradayim ama sen istersen ben seninle hertürlü iletişim kurarim likya yolunu yürüdüm bu arada kamp yaparak
  12. filizb

Acil Mersin Kamp Yeri Tavsiyesi!

boğsak var. boğsak caminin solundan gırıyorsunuz yolu devam edin denizden geçiyorsunuz sıkıntı yok ilerleyin bır cok agac altı var denızde guzeldır umarım sakındır ama. taşucu ıncekum plajındada bır kac ağaç altı var.
  13. filizb

Kamp Arkadaşları ...

Özgür konuya el atsan ya :) kış kampi yapsak ya bi donsam ben :))
  14. filizb

Kamp Arkadaşı Ve Uyku Tulumu Tavsiyesi

daghdash-firat-superlight-uyku-tulumu -11 -19. hem uygun hemde güzel. Ama yinede daha iyisini tavsiye eden olursa bende bir rez. Alayım. Kar kampını inanilmaz merak ediyorum ekipman sağlam gitmek lazım.
  15. filizb

Salda Gölü Kampı Ve Videosu

Demekki siz benim halimi görseydiniz gülmekten ölürdünüz 3 tane sıcak su torbası ile ancak uyuyabildim ki tulumum sözde 5 dereceye kadar idare ediyordu. sizin çadır ve tulumunuzun markasını öğrenebilirmiyim?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri